"Halo" - serial doczekał się nowego zwiastuna i pierwszych recenzji. Warto czekać na produkcję?

15.03.2022 10:49
"Halo" - serial doczekał się nowego zwiastuna i pierwszych recenzji. Warto czekać na produkcję? Fot. materiały prasowe/Paramount+

Paramount+ chce zacząć walkę o nowych klientów w streamingu, oferując aktorską (i nieco odmienioną) wersję przygód Master Chiefa. Czy warto obejrzeć ten nadchodzący serial?

HALO - zobaczcie nowy zwiastun serialu

Nadchodzi serial "HALO". Studio 343 Industries i Paramount+ postanowiło pokazać fanom i krytykom pierwsze dwa odcinki na festiwalu South By South West (SXSW), a także udostępnić w sieci kolejny zwiastun nadchodzącej produkcji na bazie popularnych gier wideo.

Polecamy

Ten jest nieco bardziej klimatyczny i lepiej wyglądający, niż poprzedni, co fani od razu zauważyli w komentarzach pod wideo na YouTubie. Możecie się o tym przekonać sami - oto zwiastun "HALO":

Po krótkim zapoznaniu się z recenzjami festiwalowymi serialu, "HALO" ma mieszano-pozytywne oceny. Niektórzy zwracają uwagę na dobrą realizację, niezłą grę aktorską i powolne zawiązywanie akcji, które ma nam rozrysować skalę konfliktu, inni zaś narzekają że serial momentami jest plastikowy, a scenariusz należy raczej do kategorii "odtwórczy".

Polecamy

Nikt jednak na razie nie zmieszał produkcji z błotem - warto tu nadmienić, że twórcy pokazali zaledwie dwa z dziewięciu odcinków pierwszego sezonu "HALO", więc trudno ocenić, jak sytuacja się rozwinie w kolejnych epizodach. Już teraz natomiast wiemy, że "HALO" definitywnie doczeka się 2. sezonu.

Główne role w serialu zagrają (oprócz Pablo Schreibera w roli Master Chiefa): Yerin Ha, Natascha McElhone, Bokeem Woodbine, Shabana Azmi, Bentley Kalu, Natasha Culzac, Kate Kennedy oraz znana z gier Jen Taylor w roli Cortany. 

O serialu mówi się od 2018 roku i początkowo miał zadebiutować w 2020 roku, jednak pandemia koronawirusa spowodowała spore opóźnienia. Obecnie data premiery "HALO" została ustalona na 24 marca 2022 roku na Paramount+.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.