"Hawkeye" - postać Piotra Adamczyka ma plakat. Dresiarska mafia podbija internet

01.12.2021 15:36
"Hawkeye" - postać Piotra Adamczyka ma plakat. Dresiarska mafia podbija internet Fot. Alberto E. Rodriguez/Getty AFP/East News

Na Disney+ 24 listopada 2021 roku zadebiutowały pierwsze dwa odcinki serialu "Hawkeye". W nich pojawia się Dresiarska Mafia, której reprezentantem jest Piotr Adamczyk.

Hawkeye - oto plakat z Piotrem Adamczykiem i Dresiarską Mafią

W produkcji w roli bandziora występuje Piotr Adamczyk, który w pierwszych epizodach przeklina po polsku, śpiewa kolędę, a także pyta się swojsko Jeremy'ego Rennera/Hawkeye'a czy "on to rozumie".  

Polecamy

Krótko mówiąc - Dresiarska Mafia zdobywa naprawdę sporo miłości w internecie, co wykorzystał skrzętnie Marvel. Ten bowiem udostępnił w sieci plakat z głównymi reprezentantami tego ugrupowania. Pojawia się na nim oczywiście Piotr Adamczyk, który przy okazji ustawił sobie ten materiał jako zdjęcie profilowe:

Adamczyk chyba niezwykle cieszy się z tej roli, ponieważ jego biogram na Twitterze brzmi teraz:

Bro, it’s me ExPope and exChopin, now Tomas Delgado in Hawkeye.

"Hawkeye" opowiada nam o przygodach tytułowego byłego Avengera, Clinta Bartona (Jeremy Renner), którego misja jest tym razem całkiem prosta - ma wrócić do swojej rodzinki na czas Świąt Bożego Narodzenia. 

Polecamy

Niestety, plany krzyżują mu jego wrogowie z przeszłości. Hawkeye jest zmuszony podjąć współpracę z 22-letnią łuczniczką Kate Bishop (Hailee Steinfeld), która prywatnie jest wielką fanką Bartona i jednookim labradorem. Razem podejmują się nowej misji - postanawiają rozbić szajkę tajemniczych kryminalistów i raz na zawsze rozwiązać stare problemy Hawkeye'a.

Kolejne odcinki "Hawkeye" będą się pojawiały co środy - następny zadebiutuje już 1 grudnia 2021 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.