„High School Musical” powraca. Pojawiły się szczegóły o serialu na podstawie serii

Sergiusz Kurczuk
07.09.2018 12:40
„High School Musical” powraca. Pojawiły się szczegóły o serialu na podstawie serii Fot. materiały pormocyjne

Słynna seria Disneya doczeka się serialowej wersji. Twórcy zdradzili szczegóły dotyczące telewizyjnej wersji „High School Musical”. 

Seria „High School Musical” wciąż cieszy się niezwykle dużą popularnością. Pierwsza część filmu zadebiutowała w roku 2006 i doczekała się dwóch sequeli. W rolach głównych wystąpili Zac Efron, Vanessa Hudgens, Ashley Tisdale, Lucas Grabeel, Corbin Bleu i Monique Coleman. Już niedługo „High School Musical” powróci, ale tym razem w wersji serialowej. Twórcy postanowili uchylić rąbka tajemnicy na temat powstającej produkcji. 

„High School Musical” - o czym będzie serial?

Jak donosi serwis Deadline, fani filmów będą mieli okazję zobaczyć nowe przygody najbardziej rozśpiewanej i roztańczonej szkole świata. Telewizyjna produkcja będzie emitowana pod jakże zaskakującym tytułem „High School Musical: The Musical”. Serial będzie składał się z 10 odcinków i trafi na platformę streamingową Disneya. Twórcy zapowiedzieli, że nowy „High School Musical” będzie utrzymany w konwencji paradokumentu. Pokaże losy uczniów East High, którzy będą zaangażowani w szkolne przedstawienie musicalowe. Szybko jednak okaże się, że równie frapujące są prywatne losy bohaterów serialu. W każdym z odcinków pojawi się kilka nowych piosenek, ale twórcy zapowiedzieli, że powrócą też dobrze znane hity. 

„High School Musical” - kim są nowi bohaterowie

Wyjawiono też, kim będą główni bohaterowie serialu „High School Musical: The Musical”. 

Ricky – złośliwy, ale zabawny czwórkowy uczeń. Od roku spotykał się z Nini. Dziewczyna zerwała z nim, ale Ricky postanowił wcielić w życie plan odzyskania ukochanej. Zamierza wziąć udział w organizacyjnym przez szkołę przedstawieniu i zdobyć rolę partnera Nini. Pajacując, ukrywa swój strach przed tym, że nie jest ekspertem w żadnej dziedzinie, poza uwodzenia swoim urokiem.

Nini - Gwiazda szkolnego musicalu, która niegdyś śpiewała w szkolnym chórze. Po powrocie z wakacji dowiedziała się że dostała główną rolę w przedstawieniu. Do szkoły wróciła też z nowym chłopakiem, którego poznała na obozie. Nic dziwnego, że rozpętuje się dramat. Jest ukochaną córką dwóch mam i chociaż z pozoru wydaje się twarda, ale w głębi serca jest bardzo wrażliwa. 

E.J. - nowy chłopak Nini. Ambitny, nadgorliwy kujon, który chce wystąpić u boku swojej dziewczyny w szkolnym przedstawieniu. Jego rodzice są wysoko postawionymi prawnikami. Chociaż E.J. robi się na pewnego siebie, tak naprawdę obawia się wszystkiego, co może pójść nie zgodnie z jego oczekiwaniami. 

Ashlyn - zuchwała i odważna postawa dziewczyny, służy jej by zamaskować brak pewności siebie, związany z bycia „nową” w szkole. Odnajduje swoje miejsce w hierarchii East High. Pomaga jej w tym fakt, że E.J. jest jej kuzynem. Bardziej niż na udziale w musicalu, zależy jej na wejściu w skład samorządu uczniowskiego. 

Big Red - najlepszy przyjaciel Ricky'ego. Urodzony skejter jest duchowym bratem Billa i Teda. Rozstanie Ricka z Nini, bardzo go przygnębiło, bo w tajemnicy kocha się w dziewczynie przyjaciela. Teraz stoi przed największym moralnym dylematem w swoim życiu. Dołącza do ekipy pracującej nad musicalem, by pomagać Nini. 

Gina - została dublerką Nini, co mocno ją zszokowało, bo liczyła na główną rolę. Wysoko zadziera nosa i ma bardzo wielkie ambicje. 

Vikram - odpowiada za układ taneczny przedstawienia. Kocha Beyoncé i już przygotował przemowę na galę rozdania Tony Awards za choreografię. Uważa nauczycielkę teatru za swoją przyjaciółkę, jedząc drugie śniadanie w jej gabinecie i pijąc z nią kawę. 

Miss Jenn - nowa nauczycielka teatru, która ma bardzo dużo energii i nie cechuje się realistycznym spojrzeniem na świat. Uważa, że musicale mogą ocalić życie. 

Obecnie nie wiadomo jeszcze, kto wystąpi w głównych rolach. Niebawem rozpocznie się casting, który będzie prowadzić reżyserka Julie Ashton. Producentami wykonawczymi zostali Tim Federle i Oliver Goldstick. Na razie nie podano też informacji o dacie premiery serialu „High School Musical: The Musical”. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.