Hity Netfliksa najczęściej oglądane przez Polaków. Zobacz listę tytułów

07.09.2020 13:43
Netflix na telewizorze|undefined Fot. ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Netflix to jedna z najpopularniejszych platform streamingowych na świecie. Jakie produkcje platformy cieszą się największym zainteresowaniem w Polsce?

Dni są coraz krótsze, a pogoda coraz bardziej nie rozpieszcza. Jednym słowem jesień zbliża się wielkimi krokami, co oznacza, że wiele osób znowu wróci do nałogowego oglądania filmów i seriali w internecie, a w setkach domów na całym świecie zakróluje Netflix. Które tytuły dostępne na platformie cieszą się największą popularnością wśród Polaków?

Netflix - co oglądają Polacy?

Jeszcze kilka lat temu wiele osób było sceptycznie nastawionych do płacenia za seriale i filmy dostępne w sieci. Przecież jest kablówka, prawda? Czas jednak zweryfikował tego typu myślenie i obecnie nie ma chyba osoby, która przynajmniej nie przetestowałby oferty Netfliksa. 

Przeczytaj także

Platforma postanowiła podzielić się dziesięcioma najpopularniejszymi produkcjami oryginalnymi, które cieszyły się największym zainteresowaniem wśród polskich użytkowników. Jak prezentuje się lista?

Przeczytaj także

Na pierwszym miejscu znalazł się film akcji pod tytułem "Power". Akcja rozgrywa się pomiędzy trójką bohaterów - uczennicą Robin (Dominique Fishback), która dealuje tajemniczym narkotykiem, byłym żołnierzem poszukującym swojej córki o imieniu Art (Jamie Foxx) i policjantem Frankiem Shaverem (Joseph Gordon-Levitt). Tytułowa substancja daje ludziom nadprzyrodzone moce, które utrzymują się jedynie przez 5 minut. Chociaż osoby zażywające substancję nie wiedzą jakie zdolności otrzymają i czy w ogóle przeżyją jej zażycie, narkotyk zyskuje ogromną popularność. 

Przeczytaj także

Drugie miejsce nie powinno być zaskoczeniem, ponieważ niedawno zadebiutował drugi sezon tego popularnego serialu. Mowa o "The Umbrella Academy" - adaptacji słynnego komiksu autorstwa Gerarda Waya i Gabriela Bá. Historia opowiada o szalonej rodzince superbohaterów, których losy przed laty połączył ekscentryczny milioner. Z obdarzonych nadprzyrodzonymi zdolnościami dzieciaków stworzył drużynę, której celem jest zapobiegnięcie końca świata. 

Przeczytaj także

Na trzecim miejscu pojawił się 18-odcinkowy meksykański thriller erotyczno-psychologiczny pod tytułem "Mroczne pożadanie" w reżyserii Epigmenio Ibarry i Kenii Márquez. Historia skupia się na romansie, którego dopuszcza się nauczycielka uniwersytecka z 15 lat młodszym od siebie mężczyzną. Fabułę można podsumować czterema hasłami: dwie kobiety, trzech mężczyzn, zemsta i morderstwo.

Przeczytaj także

Oto jak prezentuje się pełna lista najpopularniejszych w Polsce produkcji oryginalnych Netfliksa. 

  • "Power"
  • "The Umbrella Academy"
  • "Mroczne pożądanie"
  • "Wytańcz to"
  • "American Ultra"
  • "Alex Cross"
  • "Magicy makijażu"
  • "The 100"
  • "The Rain"
  • "Ty, ja i on"

Zestawienie prawdopodobnie zmieni się za kilka tygodni, bo oferta platformy jest niezwykle dynamiczna. 

Przeczytaj także

Zobacz też: David Fincher o legendzie „Obywatela Kane’a”. Pierwsze informacje o filmie „Mank” 

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.