Ile czasu zajmie wam nadrobienie sagi "Wiedźmin"? Powstał specjalny kalkulator

29.01.2020 13:22
Foto: materiały prasowe Netflix|undefined Fot. materiały prasowe Netflix

Planujecie nadrobić książki i gry związane z Geraltem z Rivii i chcecie wiedzieć, ile czasu musicie poświęcić? Powstał specjalny kalkulator, który pomoże wam w tej kwestii.

Dzięki serialowi Netfliksa, zainteresowanie twórczością Andrzeja Sapkowskiego znaczne wzrosło. Wielu odbiorców, którzy nie mieli wcześniej styczności z sagą i powstałymi na jej podstawie grami, zapragnęło zapoznać się z materiałem źródłowym. Ile czasu zajmie nadrobienie zaległości? Odpowiedzi na to pytanie udzieli wam polska strona zawierająca specjalny kalkulator.

Ile czasu zajmie wam nadrobienie sagi "Wiedźmin"? Powstał specjalny kalkulator

Omni Calculator to polska strona internetowa oferująca specjalny kalkulator dla potencjalnych fanów "Wiedźmina". Co więcej, usługa jest doskonale spersonalizowana. Macie możliwość wyboru, czy interesują was książki, gry, a może oba? Jeśli postanowicie skorzystać z tego wynalazku, przyjdzie wam wskazać ilość godzin jaką dziennie poświęcanie na lekturę, tempo czytania, czy język jaki was interesuje.

Przeczytaj także

Co ciekawe, w kwestii książek macie również możliwość wyboru kolejności, która was interesuje. Oferowane opcje to: zgodnie z kolejnością publikacji, zgodnie z chronologią wydarzeń, wyłącznie saga lub wyłącznie opowiadania. Kalkulator znajdziecie pod adresem www.omnicalculator.com.

Zobacz też: Andrzej Sapkowski nie chciał uczestniczyć w produkcji serialu "Wiedźmin"

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.