Isaac Hempstead-Wright popiera teorie fanów „Gry o tron” na temat przyszłości Brana Starka

Natalia Hluzow
13.12.2017 16:21
Isaac Hempstead-Wright popiera teorie fanów „Gry o tron” na temat przyszłości Brana Starka Fot. kadr z wideo

Aktor z „Gry o tron” odniósł się do pogłosek dotyczących losu jego postaci w finałowym sezonie serialu.

Żmudne oczekiwanie na ostatni sezon „Gry o tron” sprawia, że fani wymyślają własne wersje zakończenia serialu oraz bardziej lub mniej prawdopodobne teorie na temat dalszych losów bohaterów z Westeros. Jedną z największych zagadek stanowi ostatni żyjący syn Neda Starka, który z małego podglądacza w trakcie siedmiu sezonów przemienił się w Trójoką Wronę. Już z 7. sezonu wiadomo, że Bran coraz mniej czuje się Starkiem, a coraz bardziej tajemniczym medium. Kim jest tak naprawdę, przekonamy się dopiero w 2019 roku, jednak fani już teraz mają na ten temat coś do powiedzenia.

Do najpopularniejszych teorii na temat przyszłości Brana należy ta, że jest on tak naprawdę Nocnym Królem. Aktor, który początkowo zastanawiał się nad taką opcją, ostatecznie odciął się od tej teorii, mówiąc, że takie rozwiązanie byłoby zbyt hollywoodzkie. Inaczej podchodzi natomiast do innych przypuszczeń, które sugerują, że Trójoka Wrona, w którą wcielał się Max von Sydow i która przekazała swoje moce Branowi to tak naprawdę Bran we własnej osobie, tyle, że w przyszłym wcieleniu. W wywiadzie dla Nerdist Hempstead-Wright wyraził się na ten temat następująco:

To wydaje się być trochę bardziej sensowne i nie generuje tylu szalonych następstw dla fabuły. Byłaby to całkiem niezła rzecz, która sprawiłaby, że cały ten zapętlony wątek zatoczyłby koło.

Niezależnie od tego, czy Trójoka Wrona w wykonaniu Maxa von Sydowa okaże się Trójoką Wroną w wykonaniu Isaaca Hempsteada-Wrighta, pewnym jest, że Bran odegra znaczącą rolę w finałowym sezonie serialu. George R.R. Martin nazywa jego postać jedną ze swojej „wielkiej piątki”, a jej znaczenie w serialu również rośnie z sezonu na sezon. Dowiodły tego ostatnie wyemitowane odcinki, w których młody Stark pomógł w zdemaskowaniu intryg Littlefingera oraz wyjawił prawdziwe pochodzenie i dziedzictwo Jona Snow. Jak zakończy się historia Brana i jak wpłynie to na ostateczny los Westeros? Tego dowiemy się dopiero w 2019 roku. 

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.