Jaime Foxx zagra Mike'a Tysona w serialu przygotowywanym przez Martina Scorsese

23.03.2021 15:55
Jaime Foxx zagra Mike'a Tysona w serialu przygotowywanym przez Martina Scorsese Fot. Invision/Invision/East News

Jamie Foxx wcieli się w legendarnego boksera w nadchodzącym serialu zatytułowanym po prostu... "Tyson". Reżyserem mini-serii ma być Antoine Fuqua, natomiast Martin Scorsese będzie producentem wykonawczym.

Jamie Foxx zagra Mike'a Tysona w miniserialu Martina Scorsese

Jak podaje Variety, Jamie Foxx nareszcie spełni swoje wieloletnie marzenie i zagra Mike'a Tysona w biograficznym miniserialu o legendarnym bokserze. Ten będzie nosił tytuł "Tyson" i chociaż na razie nie ma "domu", to niewątpliwie bardzo szybko go znajdzie - w produkcję są bowiem zaangażowani również Antoine Fuqua oraz Martin Scorsese. Obydwaj panowie będą producentami wykonawczymi, a Fuqua zajmie się też reżyserią.

Polecamy

Na razie nie znamy zbyt wielu szczegółów na temat projektu, ale wiemy, że twórcy chcą opowiedzieć "całe życie" Mike'a Tysona:

Chciałem opowiedzieć swoją historię już od jakiegoś czasu. Niedawno rozpocząłem inicjatywę Legends Only League, która spotkała się z ciepłym przyjęciem fanów - teraz jest na to idealny moment. Nie mogę się doczekać współpracy z Marinem, Antoine'em i Jamie'em. Mam nadzieję, że stworzymy nie tylko rzetelną opowieść, ale także taką, która inspiruje i daje rozrywkę.

Colin Preston napisał odcinek pilotażowy "Tysona", który napisze też cały sezon. Tyson i jego żona Kiki będą producentami wykonawczymi, podobnie zresztą jak Sophie Watts i John Ryan Jr., którzy zajmą się tworzeniem produkcji w ramach wspomnianej firmy Tysona, Legends Only League. 

Nie jest to jedyna produkcja o Tysonie, która niedawno została oficjalnie ogłoszona. W lutym 2021 roku dowiedzieliśmy się, że Hulu pracuje nad serialem o bokserze, ale mężczyzna wyraził swoje niezadowolenie i publicznie ogłosił, że nie jest w produkcję w żaden sposób zaangażowany. Więcej o "Iron Mike'u" przeczytacie poniżej:

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.