Jak Henry Cavill będzie wyglądał jako Geralt w serialu „Wiedźmin”?

Sergiusz Kurczuk
05.09.2018 12:20
Jak Henry Cavill będzie wyglądał jako Geralt w serialu „Wiedźmin”? Fot. kadr z serialu Dnastia Tudorów

Henry Cavill wcieli się w tytułowego bohatera serialu Netfliksa „Wiedźmin”. Fani postanowili stworzyć fotomontaże przedstawiające aktora w roli Geralta. 

Twórcy serialu Netfliksa „Wiedźmin” ogłosili, że Geralta z Rivii zagra Herny Cavill. Aktor zyskał popularność dzięki udziałowi w serialu „Dynastia Tudorów”, roli Supermana w kinowym uniwersum DC oraz występowi w „Mission: Impossible - Fallout”. Chociaż fani „Wiedźmina” mieli inne preferencje, co do wyboru aktora do roli głównego bohatera, większość entuzjastycznie zareagowała na angaż Cavilla. Kilka godzin po ogłoszeniu, że aktor zagra Gerlata, w sieci pojawiło się mnóstwo przeróbek, przedstawiających, jak prawdopodobnie będzie wyglądał serialowy wiedźmin. 

„Wiedźmin” - Henry Cavill w roli Geralta z Rivii

Internet zalała fala fotomontaży, ukazujących Cavilla z charakterystyczną białą czupryną, brodą i przerażającymi oczami. Oczywiście nie mogło zabraknąć twórczości artysty znanego jako BossLogic. Powstały dwie wersje grafiki ukazującego aktora w nowej roli.

Twórca nie jest jedyną osobą, która postanowiła zaprząc swoje umiejętności cyfrowej obróbki zdjęć i zaprezentować światu Cavilla jako Geralta. 

Nie zabrakło również żartobliwych przeróbek. Twórca jednej z nich odniósł się do kuriozalnej sprawy wąsów aktora, które usunięto cyfrowo w filmie „Liga Sprawiedliwości”

Henry Cavill nie pasuje na Geralta?

Oczywiście nie wszyscy są zadowoleni z wyboru Cavilla do roli w „Wiedźminie”. Pojawiło się wiele krytycznych głosów fanów powieści Sapkowskiego i serii gier, którzy uważają, że odtwórca Supermana nie pasuje na cynicznego, zimnego i brutalnego pogromcę potworów. Uroda gwiazdora idealnie pasuje do postaci pokroju Supermana. Geralt, chociaż nie miał problemu z w stosunkach damsko-męskich nie wyglądał jak model. Na razie jednak nie ma co osądzać serialu, którego premiery nawet oficjalnie nie zapowiedziano. Jak Cavill sprawdzi się w roli Geralta? Dowiemy się dopiero w roku 2019, kiedy „Wiedźmin” trafi na platformę Netflix. 

 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.