Jak Negan z "The Walking Dead" korzysta z toalety w swojej celi?

Sergiusz Kurczuk
08.11.2018 13:40
The Walking Dead - Negan w celi|undefined Fot. kadr z serialu The Walking Dead

Negan z "The Walking Dead" został pokonany i trafił do ciasnej celi. Fani zastanawiają się, w jaki sposób złoczyńca korzysta z toalety. Z wyjaśnieniami spieszą twórcy serialu.

W finale 8. sezonu "The Walking Dead" dochodzi do ostatecznej konfrontacji ludzi Ricka Grimesa (Andrew Lincoln) z grupą dowodzoną przez Negana (Jeffrey Dean Morgan). Oczywiście główny bohater wygrywa pojedynek, co skutkuje uwięzieniem niebezpiecznego tyrana w celi. W 9. sezonie widzimy Negana z długą brodą zamkniętego, podobnie jak w komiksach, za kratami. Widzowie serialu zaczęli się zastanawiać nad warunkami, w jakich więziony jest złoczyńca.

"The Walking Dead" sezon 9. - gdzie załatwia się Negan?

Mieszkańcy zamknęli Negana w celi, która odbiega standardem od współczesnych więzień. Nowy dom mężczyzny urządzono w dość minimalistycznym stylu. W zasadzie nie ma w nim nic oprócz pustych ścian, stalowej kraty, betonowej podłogi i prowizorycznej pryczy. Fani "The Walking Dead" zaczęli się zastanawiać, gdzie Negan załatwia swoje potrzeby fizjologiczne. Z pomocą zjawiła się showrunnerka serialu Angela Kang, która w rozmowie z Cinemablend rozwiała wszelkie wątpliwości.

Nie widzimy jej tam [kaczki sanitarnej], ale pojawi się w bardzo znaczącym momencie w dalszym etapie tego sezonu. W sumie w tym momencie może mieć tam nawet wiadro, ale naprawdę zależało nam, aby okryć jego celę w tak dużym mroku, by każdy róg był czarny jak smoła. Ale przemyśleliśmy ten problem.

Uff! Na szczęście twórcy zadbali, by osadzony w swojej celi miał podstawowe warunki do życia. W końcu głupotą byłoby, żeby mieszkańcy Aleksandrii wyprowadzali tak niebezpiecznego więźnia, jak Negan na spacery do toalety. Tym bardziej że wiele osób z grupy Ricka marzy, by położyć swoje ręce na gardle złoczyńcy. Kang zapowiedziała, że kaczka/wiadro, której używa Negan, będzie pełniła/o ważną rolę w kolejnych odcinkach 9. sezonu. Być może tyran użyje go, by uciec z więzienia i zemścić się na mieszkańcach Aleksandrii.

To nie pierwszy raz, kiedy fani fikcyjnych postaci zastanawiają się nad ich potrzebami fizjologicznymi. Jakiś czas temu pisaliśmy o sposobie korzystania z toalety komiksowego Iron Mana. Jak potoczą się dalsze losy uwięzionego Negana? Kiedy zobaczymy jego toaletę? Dowiemy się w kolejnym odcinku "The Walking Dead". Serial debiutuje co niedzielę na stacji AMC. W Polsce jest dostępny na kanale FOX.

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.