Jak dobrze znasz "Dom z papieru"? Sprawdź poziom swojej wiedzy w naszym quizie!

22.07.2020 15:11
Foto: materiały prasowe Netflix|undefined Fot. materiały prasowe Netflix

Jesteś fanem "Domu z papieru" i myślisz, że o ekipie Profesora wiesz absolutnie wszystko? Sprawdźmy to!

W stwierdzeniu, że "Dom z papieru" to światowy fenomen nie ma ani grama fałszu. Hiszpański serial, o którym mało kto słyszał, a przez niską oglądalność groziło mu zdjęcie z anteny. Nagle jednak Netflix wykupił prawa do emisji i świat oszalał. Ekipa Profesora stała się ikoną buntu i walki z systemem, a serial zaczął bić rekordy popularności. Dziś pochwalić się może pokaźną rzeszą oddanych fanów. Jeśli się do nich zaliczacie i pragniecie sprawdzić poziom swojej wiedzy, koniecznie weźcie udział w poniższym quizie.

"Dom z papieru" - jak dobrze znasz serial? 

Pytania quizowe odnoszą się wyemitowanych dotąd czterech sezonów "Domu z papieru". Ostrzegamy - pojawiają się spoilery. Jeśli zatem nie dokończyliście jeszcze 4. serii, koniecznie to nadróbcie, a wtedy wróćcie do nas sprawdzić swoją pamięć!

Foto: materiały prasowe Netflix|undefined
Rozwiąż quiz

Denver to dla Moskwy...

Foto: materiały prasowe Netflix|undefined

Denver to dla Moskwy...

Jeśli lubicie quizy, koniecznie zajrzyjcie na naszą stronę. Znajdziecie tam testy wiedzy dotyczące m.in. "Stranger Things", "Gwiezdnych Wojen" czy "Harry'ego Pottera".

Przeczytaj także
Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.