Jak fani ratują serial „Constantine”?

Robert Skowronski
10.11.2015 15:22
Jak fani ratują serial „Constantine”? Fot. kadr z wideo

Choć serial został anulowany przez stację NBC, to fani wciąż liczą, że tę decyzję można jeszcze zmienić. Powstała petycja, która ma na celu przywrócenie odcinków „Constantine” na antenę.

David S. Goyer, czyli producent serii opartej na komiksach wydawnictwa DC Comics, wyjawił, że powodem emisyjnej śmierci „Constantine” była dystrybucja odcinków w niewłaściwej stacji. Twierdził on, że:

Uważam, że ten serial nigdy nie powinien trafić do stacji NBC. To była bardzo zła decyzja i zły kanał na tego typu produkcję. Jestem pewny, że władze NBC dziś zgodziłyby się ze mną. Notowaliśmy 2 razy większą oglądalność dzięki DVR, ale niestety nie takie oczekiwania wobec nas miała stacja. Jestem przekonany, że gdyby „Constantine” emitowano na podstawowych kanałach kablówki, do dziś bylibyśmy na antenie.

Zaświecił się jednak płomyk nadziei wśród fanów wraz z wyemitowaniem odcinka „Hunted” serialu „Arrow”, w którym pojawił się Matt Ryan - gwiazda „Constantine”. Zobaczcie zajawkę tego epizodu:

Aktor podziękował za wsparcie i chęć utrzymania jego bohatera na ekranie:

Jestem dumny z tego serialu, bardzo dziękuję fanom za wsparcie i za to, że pozostali z nami do samego końca.

To jednak nie koniec starań wielbicieli serii. Uruchomili oni internetową petycję, której celem jest przywrócenie ich ukochanego serialu. Brakuje jeszcze 1,265 podpisów, aby uzyskać potrzebną liczbę 25 tysięcy. Jeżeli i Wy chcecie się przyłączyć do inicjatywy, to możecie to zrobić na stronie change.org. Adresatami petycji są stacje: The CW, El Rey Network, Yahoo Screen, USA Network i Netflix.

Na dany moment nie są znane dalsze losy Johna Constantine’a. Jego występ w „Arrow”, choć pozytywnie wpłynął na oglądalność produkcji, ma być jednorazową akcją. 

Myślicie, że petycja fanów coś zmieni?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.