Jak rozpocznie się 8. sezon „The Walking Dead”?

Sergiusz Kurczuk
30.08.2017 14:11
the walking dead, rick|undefined Fot. kadr z serialu

„The Walking Dead” powraca na antenę stacji AMC w 8. sezonie. Już niedługo premiera serialu. Jak rozpocznie się pierwszy odcinek? 

Nie ma chyba nic gorszego dla wszystkich fanów seriali niż oczekiwanie na kolejny sezon. Przerwa wydaje się trwać w nieskończoność. Widzowie „The Walking Dead” szczególnie mogą się na ten temat wypowiedzieć, bo cliffhanger w 6. sezonie serialu przyprawiał niektórych z miłośników historii o zombie o szaleństwo. Już pod koniec września wystartuje 8. seria „Żywych trupów”, w której zobaczymy dalszy ciąg zmagań ocaleńców w czasie apokalipsy zombie. W zeszłym sezonie główny bohater Rick został trochę zepchnięty w cień. Główne skrzypce grał czarny charakter - Negan. Twórcy serialu zapowiadają, że w najbliższym czasie Rick ponownie stanie się osią serialu.

Pierwszy odcinek nowej serii, będzie jednocześnie 100. odcinkiem całej produkcji stacji AMC. Z tej okazji pojawią się liczne odniesienia do tego, co działo się w przeszłości. Greg Nicotero, który odpowiada za premierowy epizod 8. sezonu, zapowiada, że powrót zacznie się od Ricka. I to dosłownie. Pierwszą sceną, jaka ma się ukazać naszym oczom, będzie zbliżenie na twarz protagonisty. Być może ostatni fragment serialu zaprezentowany na San Diego Comic Con, to właśnie pierwsza scena nowego odcinka? Przekonamy się o tym 23 października 2017 roku.

To nie koniec nowości ze świata „The Walking Dead”. Niebawem ma się ukazać gra mobilna, bazująca na rozszerzonej rzeczywistości znanej, chociażby z hitu Pokemon Go. Zamiast Pokemonów, oczom gracza (na ekranie telefonu oczywiście) w rzeczywistym świecie ukażą się hordy umarlaków, marzących tylko by, wgryźć się w jego soczyste ciało. W sieci pojawił się trailer gry The Walking Dead: Our World. I chociaż prezentuje się naprawdę świetnie, prawdziwa rozgrywka raczej nie będzie tak wyglądać.

Końcówka roku 2017 zapowiada się bardzo strasznie. Oczywiście w pozytywnym znaczeniu tego słowa. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.