Jak wygląda polska wersja „Gry o tron”? Zobacz spot serialu „Korona królów”

Aleksandra Degórska
12.11.2017 11:32
Jak wygląda polska wersja „Gry o tron”? Zobacz spot serialu „Korona królów” Fot. kadr z wideo

W końcu otrzymaliśmy spot promujący serial historyczny Telewizji Polskiej. Czy warto czekać do stycznia 2018 na tę produkcję?

Ten serial jeszcze nie ujrzał światła dziennego, a już wywołał sporo uśmiechu na twarzach fanów seriali. „Korona królów” określana jest polską wersją „Grę o tron”, przy czym niestety zdjęcia z planu stały się źródłem memów.

Serial historyczny będzie pokazywać czasy panowania Kazimierza Wielkiego oraz Władysława Łokietka. Początkowo premierę wyznaczono na 21 listopada 2017 roku i serial miała być emitowany na TVP 1 przed Wiadomościami od poniedziałku do czwartku.

Ostatecznie jednak produkcja pojawi się dopiero w styczniu 2018 roku. Co więcej otrzymaliśmy pierwszy spot promujący „Koronę królów”. Zobaczcie, jak prezentuje się ten serial:

TVP nie wyjaśnił, dlaczego premiera serialu została przesunięta w czasie. W roli Królowej Jadwigi zobaczymy Halinę Łabonarską, Mateusz Król zagra Kazimierza Wielkiego, natomiast Władysława Łokietka zagra Wiesław Wójcik.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.