Jak wyglądałyby dzieciaki ze „Stranger Things” jako członkowie grupy X-Men?

Natalia Hluzow
13.11.2017 16:11
Jak wyglądałyby dzieciaki ze „Stranger Things” jako członkowie grupy X-Men? Fot. kadry z wideo

Zainteresowanie serialem o grupie przyjaciół z Hawkins nie gaśnie. Na jego fali jeden z fanów postanowił ukazać ich jako bohaterów serii X-Men. Efekt jest piorunujący.

Widzieliśmy ich jako bohaterów gry arcade, w teledysku z lat 80. i na plakatach nawiązujących do klasyków kina grozy. Teraz możemy zobaczyć, jak aktorzy ze „Stranger Things” wyglądaliby jako członkowie słynnej grupy X-Men. Choć bliżej im do „New Mutants” niż do czołowych towarzyszy Charlesa Xaviera, trzeba przyznać, że na fotografiach przerobionych przez artystę o pseudonimie BossLogic wyglądają naprawdę zjawiskowo. Zobaczcie sami!

Millie Bobby Brown (Jedenastka) jako Phoenix

Finn Wolfhard (Mike) jako Cyklop

Gaten Matarazzo (Dustin) jako Bestia

Noah Schnapp (Will) jako Iceman

Caleb McLaughlin (Lucas) jako Bishop

I w myśli zasady, że ostatni będą pierwszymi - Joe Keery (Steve) jako Gambit

BossLogic znany jest z przeróbek filmowych fotosów i plakatów. Tym razem wykazał się jednak wyjątkowym kunsztem artystycznym. To zresztą nie jedyny artysta, który jest fanem „Stranger Things”. Ostatnio do wielkiego zachwytu nad serialem przyznał się sam Steven King.

Na razie nikt nie wpadł jeszcze na pomysł, by bohaterów „Stranger Things” obsadzić w serii o mutantach, jednak patrząc na to, że aktorki występujące w innym słynnym serialu (Maisie Williams i Sophie Turner z „Gry o tron”) znalazły już swoje miejsce w serii „X-Men”, wszystko przed nimi. Tym bardziej, że jeśli Disney przejmie 20th Century Fox, zapewne będzie poszukiwał nowych odtwórców ról mutantów. A wtedy...

Oczywiście, wszystko to tylko niczym niepoparte domysły, które – gdyby nawet się ziściły – mogłyby okazać się niekorzystne zarówno dla fanów, jak i samych młodych aktorów. Dzieciaki, które wcieliły się w ekipę z Hawkins, cieszą się dziś tak olbrzymią popularnością, że nie zawsze są sobie w stanie z nią poradzić. Dlatego najlepiej, jeśli jeszcze przez jakiś czas pozostaną na peryferiach Hollywood w (niemal) cichym i (prawie) bezpiecznym Hawkins. 3. sezon „Stranger Things” ma pojawić się z końcem 2018 roku lub na początku roku 2019.

 

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.