Jakie seriale były najczęściej piracone w trakcie pandemii? Oto 10 najpopularniejszych

30.07.2020 13:26
Jakie seriale były najczęściej piracone w trakcie pandemii? Oto 10 najpopularniejszych Fot. kadr z serialu "The Mandalorian"/Disney

Firma Parrot Analytics przygotowała zestawienie 10 najpopularniejszych seriali, które użytkownicy internetu pobierali nielegalnie w trakcie pandemii koronawirusa. Niektóre pozycje zaskakują.

W trakcie pandemii wiele osób zaczęło mieć więcej wolnego czasu - praca z domu ograniczała potrzebę wychodzenia ze swoich czterech ścian, niektóre branże zostały zmuszone do zawieszenia działalności, wysyłając swoich pracowników na przymusowe urlopy, a inni zaś niestety z pracą musieli się pożegnać.

Najczęściej piracone seriale w czasie pandemii

Tak czy siak - pandemia zmusiła nas do zwiększonego siedzenia w domu. To szybko może się znudzić, więc ludzie chętnie sięgali po seriale, filmy, gry, czy książki, nadrabiając zaległości albo przypominając sobie ulubione klasyki. A przynajmniej taką tendencję widzimy na liście najchętniej piraconych seriali okresu pandemii.

Wśród najpopularniejszych produkcji znajdziemy nowości, takie jak np. "Harley Quinn", dostępną tylko na DC Universe, ale także klasyki pokroju "Gry o tron". 

Przeczytaj także

Ta swoją drogą zajęła zaszczytne pierwsze miejsce najchętniej piraconych seriali ostatnich kilku miesięcy. To całkiem zaskakujące, biorąc pod uwagę fakt, iż serial zakończył się w 2019 roku, więc stosunkowo niedawno. Być może ludzie chcieli zapomnieć o słabo przyjętym finałowym sezonie i przypomnieć sobie "stare dobre czasy". Wysoko znajduje się "Rick i Morty", ale to akurat niedziwne, ponieważ wiosną 2020 roku premierę miała druga połowa 4. sezonu tego serialu.

W czołówce są też pozycje zaskakujące - wysoko uplasował się postapokaliptyczny serial o nastolatkach "The 100", a także przygody Spongeboba oraz anime "My Hero Academia". Tak prezentuje się pełne zestawienia najczęściej piraconych seriali w trakcie pandemii:

  1. Gra o tron
  2. Rick i Morty
  3. My Hero Academia
  4. The Walking Dead
  5. SpongeBob Kanciastoporty
  6. The 100
  7. The Mandalorian
  8. Flash
  9. Agents of S.H.I.E.L.D.
  10. Harley Quinn
Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.