Jakie seriale zobaczymy w 5. fazie MCU? Nowe pogłoski

17.08.2019 16:29
Foto: materiały prasowe Marvel|undefined Fot. materiały prasowe Marvel

Choć 4. faza Marvela dopiero przed nami, w sieci pojawiły się już pogłoski związane z serialami, które mają wejść w skład fazy 5. Co szykują dla nas twórcy?

Gdy w 2020 roku wystartuje 4. faza Kinowego Uniwersum Marvela, produkcje telewizyjne staną się integralną częścią uniwersum. W nadchodzących latach czekają nas premiery czterech seriali, traktujących o dobrze znanych nam bohaterach. Jesienią 2020 roku, na platformie Disney Plus, zadebiutuje "Falcon i Zimowy Żołnierz". Wiosną 2021 śledzić będziemy losy Wandy Maximoff i Visiona w serii "WandaVision". Wtedy również Tom Hiddleston powróci do roli boga kłamstw w "Lokim". Serialową część 4. fazy MCU zamknie "Hawkeye", którego debiut odbędzie się jesienią 2021 roku. Jak jednak donosi portal Comicbookmovie.com, na tym nie koniec serialowych produkcji. Jak twierdzi pogłoska, w 5. fazie MCU czekają nas seriale przedstawiające losy zupełnie nowych superherosów. O kogo chodzi?

Marvel - jakie seriale wejdą w skład 5. fazy MCU?

Jak twierdzi źródło portalu Comicbookmovie.com, włodarze Marvela rozpoczęli już przygotowania do seriali, które wejdą w skład 5.fazy. Swoje pięć minut na platformie Disney Plus mają otrzymać bohaterowie, których dotąd nie widzieliśmy na ekranie. Wśród nich ma się znaleźć Ms. MarvelKamala Khan (bo tak naprawdę nazywa się ta postać) to pierwsza muzułmańska superbohaterka, która jest zmiennokształtną przedstawicielką rasy Inhumans.

Przeczytaj także

Zgodnie z przeciekiem, w serial zaangażowana ma być Mindy Kaling - aktorka, reżyserka, scenarzystka i producentka, która już jakiś czas temu sugerowała, że prowadzi rozmowy z Marvelem. Plotka pochodzi podobno z tego samego źródła, co informacja o serialowym Obi-Wanie z Ewanem McGregorem w roli głównej. Jednak przypominamy, że dopóki nie zostanie to oficjalnie potwierdzone, dołączenie Ms. Marvel do MCU pozostaje w sferze pogłosek.

Zobacz też: Marvel szuka kogoś, kto mógłby zagrać "króla starożytnej cywilizacji". Czy zbliża się film o Namorze? 

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.