Jared Leto zagra w serialu. O czym opowie "WeCrushed"?

17.12.2020 10:51
Jared Leto Fot. Los Angeles Times / Polaris/East News

Jared Leto prowadzi negocjacje z producentami serialu "WeCrushed", gdzie miałby zagrać jednego z założycieli WeWork. Twórcami nowego projektu są John Requa i Glenn Ficarra, duet reżyserski odpowiedzialny za film "Kocha, lubi, szanuje".

Jared Leto nieprzerwanie rozwija swoją karierę muzyczną i filmową, i wszystko wskazuje na to, że już niebawem powróci także do telewizji. Aktor nagrodzony Oscarem za drugoplanową rolę w filmie "Witaj w klubie", w latach 90. występował w serialu dla młodzieży pt. "Moje tak zwane życie" u boku Claire Danes. Teraz miałby pojawić się w produkcji Apple TV+ jako prezes jednego z najbardziej wizjonerskich startupów ostatnich lat, który ostatecznie okazał się gigantyczną klapą.

Polecamy

Jared Leto jako prezes WeWork w nowym serialu Apple TV+

Jared Leto przymierza się do roli Adama Neumanna, prezesa i współzałożyciela międzynarodowej sieci biur coworkingowych WeWork, która była wyceniana na 47 miliardów dolarów i miała zmienić świat, by w 2019 roku stracić 3/4 swojej wartości i ujawnić gigantyczne problemy finansowe. Serial "WeCrushed" opowie o wzlocie i upadku tego wyjątkowego startupu. Jego fabuła będzie opierała się na 6-odcinkowym podcaście o tym samym tytule prowadzonym przez Davida Browna. 

Zobacz także

Jared Leto jest póki co na etapie negocjacji ze studiem, należy zatem pamiętać, że jego udział w "WeCrushed" nie jest jeszcze pewny na sto procent. Możemy mieć natomiast pewność, że już niebawem zobaczymy go w roli Morbiusa w spin-offie "Spider-Mana", w filmie "Tron 3", a także w gwiazdorskiej obsadzie filmu "Gucci" Ridleya Scotta.

Polecamy

"WeCrushed" - twórcy nowego serialu Apple TV+

Wszystko wskazuje na to, że "WeCrushed" planowany jest jako serial komediowy. Za reżyserię mają bowiem odpowiadać twórcy "Kocha, lubi, szanuje" z Ryanem Goslingiem i Steve'em CarellemJohn Requa i Glenn Ficarra, zaś scenariusz serialu napiszą Lee Eisenberg i Drew Crevello. Póki co projekt jest na etapie kompletowania obsady, w związku z czym przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać na powrót Jareda Leto do telewizji.

Polecamy
Natalia Hluzov
Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.