Jason Momoa skomentował finał "Gry o tron": Drogon powinien spalić Jona!

25.05.2019 13:16
Khal Drogo|undefined Fot. kadr z serialu

Jason Momoa jest ogromnym fanem "Gry o tron" - aktor nie tylko zagrał w 1. sezonie Khala Drogo, ale także przez lata promował serial i spotykał się z obsadą. Teraz skomentował finałowy epizod produkcji.

Aktor nie miał okazji zobaczyć finałowego odcinka na żywo, ponieważ pracuje obecnie przy "Diunie" Dennisa Villeneuvy. Dlatego postanowił obejrzeć 6. epizod 8. sezonu "Gry o tron" z udziałem fanów - przeprowadził na Instagramie relację na żywo, w której reagował na wydarzenia przedstawione w produkcji. Jason Momoa mocno zareagował na wybór Brana Starka na króla Westeros, ale prawdziwie wybuchł, kiedy Jon Snow (Kit Haringron) zamordował z zimną krwią Daenerys (Emilia Clarke).

Gra o tron: Jason Momoa zareagował na finał

Z jego ust posypały się bluzgi, a sam aktor był kompletnie zniesmaczony i załamany zdarzeniem. Niedługo później, gdy ustalono, że Jon Snow uda się na północ do Nocnej Straży, Momoa postanowił zaproponować ciekawszą alternatywę dla zabójcy królowej:

Coś sobie ku*wa ustalmy. Wracasz do tego wypiz*owia, z którego przylazłeś, mimo że zabiłeś Khaleesi. O mój Boże! Idziemy do baru wdać się w bójkę.... Czuję się zagubiony. Jestem zagubiony. Co jest do ku*wy nędzy? Drogon powinien go spalić na miejscu. I do tego bar jest już zamknięty!

Cóż, taka reakcja nie powinna dziwić nikogo, kto obserwuje Clarke i Momoę na Instagramie. Aktorzy bardzo często wrzucają wspólne zdjęcia, przezywając się jako "mój król" i "moja królowa". Widać, że obydwoje są bardzo związani emocjonalnie z serialem i swoimi postaciami. Dobrze pokazuje to również reakcja Emilii Clarke, która w jednym z wywiadów powiedziała, że finał ją "kompletnie zaskoczył" i sama nie potrafiła uwierzyć w słowa napisane w scenariuszu Weissa i Benioffa.

Przeczytaj także

Tak jak wspomnieliśmy - Momoa pracuje obecnie nad adaptacją "Diuny", w której zobaczymy również m.in. Javiera Bardema, Josha Brolina, Zendayę i Oscara Isaaca. Premiera "Diuny" odbędzie się w czerwcu 2020 roku. Aktor ma w planach również "Aquamana 2", który ma się pojawić w kinach w grudniu 2021 roku.

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.