Jean-Claude Van Damme w zwiastunie serialu Amazona

Robert Skowronski
19.08.2016 10:27
Jean-Claude Van Damme w zwiastunie serialu Amazona Fot. kadr z wideo

Wbrew temu czego moglibyśmy się spodziewać po tej zapowiedzi. Jean-Claude Van Damme nie wymierza kolejnych kopnięć i ciosów prosto w nos, jest wręcz zupełnie odwrotnie...

Dokładniej rzecz ujmując widzimy urywek z codziennego życia bohatera. Przeglądanie się w lustrze, krótka poranna toaleta, przechadzka po domu w szlafroku i udanie się na zewnątrz po świeżą gazetę. Spokojnie, serial nie będzie przedstawiał człowieka oddającego się rutynie szarego dnia, a Jean-Claude Van Damme pokaże nam się taki, jakiego go dobrze znamy.

Główny bohater to tajny, płatny zabójca, ale też gwiazdor kina akcji. Kiedyś siał postrach na całym świecie. Istniała potrzeba wyeliminowania politycznego przeciwnika albo wykończenia międzynarodowej korporacji? Wystarczyło zadzwonić do... Jean-Claude Van Johnsona. Obecnie korzysta on z uroków przebywania na emeryturze. Postanawia jednak wrócić do gry, gdy pojawia się szansa na spotkanie z utraconą miłością.

W serialu o tytule „Jean-Claude Van Johnson” pojawią się również Kat Foster („Trawka”), Moises Arias („Królowie lata”) oraz Phylicia Rashad („Creed”). Producentami wykonawczymi projektu są Peter Atencio, Ridley Scott, David W. Zucker, a także Van Damme. Scenariusz odcinka pilotażowego został napisany przez Dave'a Callahama („Mortal Kombat”), a za reżyserię odpowiada Peter Atencio. Zobaczcie zapowiedź serialu:

Produkcja jest realizowana dla Amazona, ale nie jest powiedziane, że doczekamy się większej liczby odcinków. Decyzję o kontynuowaniu serii producenci podejmą dopiero po poznaniu reakcji widzów na pierwszy epizod. Podobnie będzie z serialami „I Love Dick” i „The Tick” o superbohaterze, którego znamy z animacji z lat 90.

Premiera pilotów wszystkich wymienionych seriali już dziś, czyli 19 sierpnia 2016 roku.

Jak Wam się podoba zapowiedź serialu „Jean-Claude Van Johnson”?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.