Jesse i Mr. White powrócą w finałowym sezonie "Better Call Saul". Zobaczcie foto

11.04.2022 10:09
Jesse i Mr. White powrócą w finałowym sezonie "Better Call Saul". Zobaczcie foto Fot. AMC/AP/East News

Stało się - w finałowym odcinku serialu "Better Call Saul" pojawią się Jesse Pinkman i Walter White, czyli główni bohaterowie "Breaking Bad". 

Better Call Saul - gwiazdy Breaking Bad powrócą w finałowym sezonie

Jak podaje Deadline (i potwierdza AMC), Bryan Cranston i Aaron Paul powrócą jako Walter White i Jesse Pinkman w finałowych odcinkach "Better Call Saul", która opowiada o przygodach ich prawnika, Saula Goodmana.

Polecamy

Współtwórca serialu Peter Gould wyjawił te wiadomości podczas Paleyfest 2022, a następnie potwierdziła je stacja AMC, która podzieliła się przy okazji foto z serialu:

Cranston i Paul wcielali się w swoich bohaterów przez 5 sezonów serialu "Breaking Bad", a także w filmie "El Camino: A Breaking Bad Movie", który zadebiutował w 2019 roku.

Polecamy

Podczas panelu twórców Deadline, Jonathan Banks, który wciela się w Mike'a Ehrmantrauta został zapytany, czy uważa, że Cranston powinien powrócić w finałowym sezonie "Better Call Saul" (zanim oczywiście potwierdzono tę informację):

Po co miałby powracać? Po co nam on? Przecież mówimy o bardzo przecenianym aktorze.

Wówczas Bob Odenkirk (Saul) dodał: "Proszę, upewnijcie się, że Bryan usłyszy, co powiedział John".

Finałowe odcinki "Better Call Saul" pojawią się 18 kwietnia 2022 roku i będą debiutowały co tydzień na Netflix. Druga część 6. sezonu zacznie się natomiast w lipcu 2022 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.