"Jezioro marzeń" powraca! Kolejny kultowy serial z lat 90. zmierza na Netflix

16.12.2020 12:45
"Jezioro marzeń" powraca! Kolejny kultowy serial z lat 90. zmierza na Netflix Fot. EAST NEWS/SIPA PRESS DAWSON'S CREEK

Nastolatkowie z lat 90. - szykujcie popcorn. Jedna z najsłynniejszych produkcji dla młodzieży z końca XX wieku już niebawem trafi na Netflix.

Fani "Jeziora marzeń" mogą już zacząć odwoływać swoje plany na drugą połowę stycznia 2021. W 15. dniu nowego roku na Netflix trafią bowiem wszystkie sezony uwielbianego serialu dla młodzieży, a to oznacza prawie 100 godzin oglądania! Ale czego się nie robi, by znów mieć naście lat i zakochać się w Dawsonie znad jeziora.

Polecamy

"Jezioro marzeń" na Netflix od stycznia 2021

O premierze kolejnego kultowego serialu z lat 90. Netflix poinformował w swoich mediach społecznościowych. Jak widać, udostępnienie seriali "Przyjaciele" i "Szkoła złamanych serc" opłaciło się serwisowi na tyle, że postanowił kontynuować swoją tradycję odgrzewania hitów z lat 90. (za co jesteśmy mu bardzo wdzięczni). Z góry uspokajamy przerażonych fanów produkcji - póki co nie ma mowy o żadnym reboocie. Serial "Jezioro marzeń" powróci w oryginale - tak, jak znaliśmy i kochaliśmy go przed 20 laty.

Polecamy

"Jezioro marzeń" - uwielbiany serial dla młodzieży 

"Jezioro marzeń" (oryg. "Dawson's Creek") zadebiutowało w 1998 roku w stacji WB jako nowe dzieło twórcy "Krzyku", Kevina Williamsona. Głównymi bohaterami produkcji byli: tytułowy Dawson Leery (nie, nie Creek), jego najlepsza przyjaciółka Joey Potter, trzeci do tanga, czyli Pacey Witter oraz nowa dziewczyna w mieście - niepoprawna buntowniczka Jen Lindley. Serial skupiał się na codziennych sprawach nastolatków, ich problemach i rozterkach, związkach i zawodach miłosnych. Łącznie powstało 6 sezonów "Jeziora marzeń", na które składało się 128 odcinków. Serial zapoczątkował karierę Katie Holmes, wcielającej się w Joey, a także Michelle Williams, która grała Jen. Na brak ról nie narzeka także serialowy Pacey, czyli Joshua Jackson. Aktor w ostatnich latach pojawił się m.in. w serialu "Unbreakable Kimmy Schmidt", w którym główna bohaterka brała graną przez niego postać za Paceya z "Jeziora marzeń". 

W Polsce serial "Jezioro marzeń" był dotychczas emitowany wyłącznie przez stację Polsat. To jednak zmieni się już 15 stycznia 2021 roku, kiedy trafi na Netflix.

Polecamy
Natalia Hluzov
Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.