Joe Exotic ma "agresywnego raka". Poprosił o wypuszczenie z więzienia

04.11.2021 10:44
Joe Exotic ma "agresywnego raka". Poprosił o wypuszczenie z więzienia Fot. Everett Collection/East News

Joe Exotic, gwiazdor serialu dokumentalnego "Król Tygrysów", przebywa obecnie w federalnym więzieniu w Texasie. Został skazany za udział w zleceniu zabójstwa. Teraz poprosił o wypuszczenie z więzienia z powodu agresywnego raka prostaty.

Joe Exotic ma raka. Poprosił o zwolnienie z więzienia

Exotic (czy też Joseph Maldonado-Passage) został skazany w styczniu 2020 roku na 22 lata więzienia z powodu udziału w zleceniu zabójstwa Carole Baskin. Oboje stali się międzynarodowymi gwiazdami po występie w programie "Król Tygrysów". Ten skupiał się na dziwnym świecie hodowli dużych kotów.

Polecamy

Exotic wyjawił na Instagramie, że po niedawnej biopsji wykryto u niego raka prostaty. Mężczyzna poprosił o spędzenie czasu w domu.

Polecamy

Mężczyzna wyjaśnił, ze nie prosi o współczucie, ale chciałby, by w wypadku, kiedy terapia nie będzie pomagała, to żeby mógł ostatnie miesiące życia spędzić z "ludźmi, których kocha". Przy okazji pocisnął też Carole Baskin, twierdząc, że "Carole pewnie zrobi z tego powodu imprezę!".

Wielokrotne próby uzyskania ułaskawienia ze strony byłego prezydenta Donalda Trumpa okazały się nieskuteczne, ale teraz wiemy, że Exotic nie mógł narzekać na nudę. Były właściciel zoo w więzieniu wielokrotnie rozmawiał z twórcami "Króla Tygrysów". Efekt końcowy zobaczymy 17 listopada 2021 roku, kiedy na Netflix zobaczymy 2. sezon produkcji.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.