John Cena błyszczy jako Peacemaker w zwiastunie serialu. Znamy datę premiery produkcji DC

18.10.2021 11:33
John Cena błyszczy jako Peacemaker w zwiastunie serialu. Znamy datę premiery produkcji DC Fot. Invision/Invision/East News

DC Fandome 2021 przyniosło nam naprawdę mnóstwo informacji na temat przyszłości produkcji od DC Comics. Mieliśmy m.in. okazję zobaczyć zwiastun serialu "Peacemaker" i poznać datę premiery tegoż dzieła.

Peacemaker - oto zwiastun serialu

John Cena był jednym z najjaśniejszych punktów świetnego "The Suicide Squad" od Jamesa Gunna. Jeszcze przed premierą filmu Gunna dowiedzieliśmy się, że jego postać Peacemaker doczeka się własnego serialu, który opowie nam o różnych przygodach tego przedziwnego antybohatera. Nie musieliśmy na niego czekać specjalnie długo - w sieci pojawił się bowiem zwiastun serialu, który zdradził nam również datę premiery produkcji.

Polecamy

Ten zadebiutował w ramach DC Fandome, czyli globalnego wydarzenia, które było oglądane przez miliony fanów DC Comics na całym świecie. Zwiastun zapowiada nam brutalną komedię akcji z dużą ilością krwi, przemocy, a także żartów. John Cena błyszczy w zwiastunie jako dupek o niezbyt złotym sercu, co jak twierdzi James Gunn "było dla niego prostym zadaniem". 

Zobaczcie materiał poniżej:

Polecamy

Jak w oficjalnym oświadczeniu zapowiedział twórca serialu James Gunn:

"Peacemaker" jest możliwością na zanurzenie się w problemy dzisiejszego świata z perspektywy superbohatera/superzłoczyńcy/największego dupka w historii. Jestem bardzo podekscytowany rozszerzeniem świata z "The Suicide Squad" i pokazaniem tego bohatera niezależnie od filmu. No i oczywiście praca z moimi przyjaciółmi w Warner Bros. jest wisienką na torcie.

Dowiedzieliśmy się również, że "Peacemaker" zadebiutuje na HBO Max już 13 stycznia 2022 roku. Spodziewamy się, że również w podobnym czasie produkcja pojawi się na HBO GO w Polsce.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.