John Malkovich zapali skręta na małym ekranie

Robert Skowronski
28.07.2016 14:56
|north Fot. SOLARPIX.COM / EAST NEWS

A to za sprawą występu aktora w serialu kryminalnym „Humboldt”, który jest tworzony z ramienia Sony Pictures TV. Dowiedzcie się więcej o nowej produkcji.

Seria będzie inspirowana książką autorstwa Emily Brady o tytule „Humboldt: Life on America’s Marijuana Frontier”. W serialu przeniesiemy się do Północnej Kalifornii i do społeczności, która przez blisko 40 lat żyła kultywując i sprzedając marihuanę.

Emily Brady spędziła z tymi ludźmi rok bezustannie przebywając przez ten czas wśród nich. Dzięki temu w swojej publikacji była w stanie zaproponować spojrzenie na to, jak narkotyk staje się obiektem kultu, a także jak jego legalizacja może wpłynąć na społeczność.

Malkovich zagra charyzmatycznego patriarchę lokalnej ekscentrycznej rodziny przestępczej. Za całym przedsięwzięciem stać będą Michael A. Lerner jako scenarzysta, zaś producentami będzie Anonymous Content, firma stojąca też za „Detektywem” czy „Mr. Robot”. Producentami wykonawczymi serialu zostali Elliot Webb, Alissa Philips, Alex Goldstone, Adam Shulman, a także Michael A. Lerner.

„Humboldt” poszerzy gamę seriali, w których główną rolę gra dym palonych liści marihuany. Netflix ma zaprezentować komediowy „Disjointed” z Kathy Bates w obsadzie, z kolei Amazon przedstawi „Highland” z Margaret Cho, a HBO sześcioodcinkowe „High Maintenance”.

Johna Malkovicha zobaczymy jeszcze... no właśnie, chyba raczej nie zobaczymy, chyba, że w między czasie ktoś wymyśli serum nieśmiertelności. Aktor zagrał w filmie Roberta Rodrigueza, którego premiera została zaplanowana na 2115 rok. Twórca „Desperado” w sekrecie nakręcił obraz, który będzie w stanie zobaczyć dopiero nasze potomstwo. Z czego wynika ta niecodzienna strategia dystrybucyjna obrazu, którego tytuł to po prostu „100 Years”? Dzieło powstało we współpracy z marką Louis XIII, która produkuje luksusowe koniaki dojrzewające przez... 100 lat.

Na zwykłych śmiertelników czeka jednak „Supercon” z Malkovichem w obsadzie. Obraz opowie o dawnych gwiazdach seriali science fiction i artystach komiksowych, których kariera jest już głosem przeszłości. Teraz pojawiają się oni już tylko w charakterze gości na komiksowych konwentach. Kiedy po raz kolejny zostają ofiarami dwulicowego promotora i egocentrycznej ikony telewizji, postanawiają się zemścić. Podczas kolejnego konwentu zorganizują skok, by się odkuć i dokonać sprawiedliwej zemsty.

Malkovich zagra też w filmie polskiego reżysera - w „Valley of the Gods” Lecha Majewskiego. Będzie to historia o obdarzonym wielką wyobraźnią najbogatszym człowieku na ziemi, który posiada moc zmieniania rzeczywistości.

Czekacie na „Humboldt”?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.