Jon Bernthal powróci do roli Punishera w nowych produkcjach Marvel Studios?

08.08.2022 12:11
Jon Bernthal powróci do roli Punishera w nowych produkcjach Marvel Studios? Fot. materiały prasowe/Cara Howe/Netflix

Daredevil i Kingpin pojawili się już w produkcjach MCU, powrócą jeszcze w nowym serialu/sezonie "Daredevil: Born Again" i wygląda na to, że podobny los może spotkać też Punishera.

Punisher powróci w produkcjach Marvela? 

W roli oczywiście miałby się ponownie pojawić Jon Bernthal, który wcielał się we Franka Castle/Punishera w serialu "Daredevil" Netflixa, a potem doczekał się własnej produkcji. Ta miała łącznie dwa sezony i została anulowana, kiedy Netflix zakończył współpracę z Marvelem.

Polecamy

Czasy się jednak zmieniły i Daredevil oraz Kingpin pojawili się już w serialach i filmach MCU, a ich przygody będą kontynuowane w serialu "Daredevil: Born Again", którego data premiery nie jest jeszcze znana.

Cóż, jeżeli wierzyć Rosario Dawson, która od jakiegoś czasu nagrywa serial "Ahsoka", Jon Bernthal i jego Punisher powrócą w nowym show na Disney+. Aktorkę zapytano podczas panelu na C2E2 o to, czy widzi jakąś okazję na powrót do uniwersum Marvela. Ta odpowiedziała:

Wczoraj dowiedziałam się, że "Punisher" doczeka się nowej wersji, więc czuję, że na mnie też może czekać druga szansa.

Polecamy

Od jakiegoś czasu pojawiły się plotki, według których Bernthal mógł zostać zaangażowany do innej roli w filmach Marvel Studios. Ten porozmawiał z magazynem Forbes i w trakcie wywiadu wyznał, że raczej nie jest specjalnie zainteresowany graniem kogokolwiek oprócz Punishera

Zawsze patrzę na takie same kryteria - czy scenariusz mnie porusza? Z kim pracuje? Kim jest filmowiec, czy to ktoś, kogo uwielbiam? To stoi za każdą moją decyzją. Wiem czemu pytacie o Marvela, bo to jest bardzo ważne dla wielu ludzi. Ludzie kochają te postaci i mam z tego powodu ogromny szacunek. Ale mogę wam powiedzieć tak - Frank Castle jest w moich kościach.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.