Jon Snow oficjalnie nic nie wie. Kit Harington nie widział finałowego sezonu „Gry o tron” [WIDEO]

24.09.2019 10:16
Kit Harington|undefined Fot. Alan Lewis Media / SplashNews.com/East News

Po odebraniu statuetek Emmy dla Najlepszego Serialu Dramatycznego ekipa „Gry o tron” odpowiedziała na kilka pytań dziennikarzy. Producenci wypowiadali się wymijająco, prawdziwą bombę zdradził Kit Harington.

„Gra o tron” przez lata rozbudzała wyobraźnię fanów. Przyzwyczajeni do wysokiej klasy opowieści widzowie oczekiwali niezapomnianego zakończenia serialu.

W opinii większości fanów twórcy nie stanęli jednak na wysokości zadania, rozczarowując i niszcząc czar stworzony wokół „Gry o tron”. Pojawiła się nawet petycja wnosząca spuszczenie nad finałowymi odcinkami zasłony milczenia i nakręcenia ostatniego sezonu jeszcze raz, tylko porządnie.

Przeczytaj także

Mimo tych kontrowersji „Gra o tron” cały czas uważana jest za jeden z najlepszych seriali ostatnich lat, a może nawet i wszech czasów. Zostało to udokumentowane 12 nagrodami Emmy. Po odebraniu statuetek twórcy i aktorzy oddali się na kilka chwil do dyspozycji dziennikarzy.

Trwająca kilka minut sesja to w większości uchylanie się od zadawanych pytań. Mocne uderzenie zobaczyć można za to pod koniec konferencji, gdy jeden z dziennikarzy zadał pytanie dotyczące kontrowersyjnego odbioru ostatniego sezonu „Gry o tron”. Do odpowiedzi wyrwał się grający Jona Snowa Kit Harington.

Kit Harington nie oglądał finałowego sezonu „Gry o tron”

Zapis sesji pytań i odpowiedzi znalazł się w sieci. Na materiale wideo widać, jak bardzo twórcom i aktorom nie chciało się odpowiadać na pytania dotyczące „Gry o tron”. Najczęstszą wypowiedzą zdaje się być powtarzana przez niemal każdego wypowiadającego się kwestia „jakie było pytanie”?

Wszyscy obecni na scenie starali się unikać niewygodnych pytań. Emilia Clarke, gdy tylko usłyszała pytanie o graną przez siebie postać, dosłownie próbowała zapaść się pod ziemię kucając w ostatnim rzędzie.

Podejście twórców do finałowego sezonu „Gry o tron” pokazuje dobitnie wypowiedź Kita Haringtona, który na pytanie o kontrowersje dotyczące sposobu zakończenia serialu odpowiedział, że nic o nich nie wie, bo 8. sezonu po prostu nie oglądał.

Zobacz także: Znamy laureatów 71. edycji nagród Emmy. "Gra o tron" najlepszym serialem 

 

Michał Tomaszkiewicz|undefined
Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.