Wyciekł KOLEJNY film z przesłuchania do roli Yennefer w „Wiedźminie” Netfliksa

Kamil Kacperski
31.08.2018 10:31
Wiedźmin 3 Yennefer|undefined Fot. kadr z gry

Netflix naprawdę chce zrobić „Wiedźmina” najlepiej jak tylko potrafi - pokazuje to fakt, że do tej pory wyciekło aż 5 filmów z przesłuchania do roli ukochanej Geralta. Tym razem wcieliła się w nią Nickie Azzam.

Czas mija nieubłaganie - dobrze pokazuje to proces powstawania serialu „Wiedźmin”, który został zapowiedziany jeszcze w 2016 roku. Dwa lata później dostaliśmy już kilka twardych faktów. Wiemy, że pierwszy sezon produkcji Netfliksa będzie liczył równe 8 odcinków. Wiemy, że głównymi postaciami (ku zaskoczeniu) będą Geralt, Yennefer i Ciri. Do tej pory widzieliśmy już nawet dwóch aktorów, którzy pretendują do roli wiedźmina, a także aż cztery aktorki walczące o rolę jego ukochanej czarodziejki. 

Do batalii o rolę Yen włączyła się jeszcze Nickie Azzam, o której w sieci dostępnych jest bardzo mało informacji. Kobieta odegrała scenę, którą widzieliśmy już podczas poprzednich przesłuchań, a mianowicie rozmowę między czarodziejką i niezidentyfikowanym królem. Jegomość oferuje jej niemoralną propozycję, którą Yennefer odrzuca. Zobaczcie, jak wypadła w tej roli:

Wiedźmin Netflix - o czym będzie?

Henry Cavill wyjawił niedawno, że bardzo chętnie chciałby , ponieważ wiedźmin jest fantastyczną postacią. Panowie następnie zaczęli dyskutować na temat książek, które Cavill określił „wspaniałymi” i polecił dziennikarzowi, aby ten się z nimi zapoznał.

Lauren Schmidt Hissrichshowrunnerka i główna scenarzystka serialu na podstawie twórczości Andrzeja Sapkowskiego przewidziała, że wraz z rozpoczęciem castingów do „Wiedźmina”, w sieci pojawią się informacje na temat odgrywanych scen. Nie trzeba było długo czekać, by dowiedzieć się, co pretendenci do głównych ról musieli odegrać na spotkaniu z twórcami adaptacji. Jeżeli chcecie się dowiedzieć dokładnie, co mówią aktorzy podczas przesłuchań, to na naszym portalu można znaleźć fragmenty castingowych scenariuszy z przesłuchań do roli ważnej bohaterki

Wiedźmin - kiedy premiera?

Trudno sobie wyobrazić ten duet współpracujący z Sebastianem Stanem, który rzekomo miał się pojawić na przesłuchaniu do roli gościnnej. Kto zostanie wybrany do najważniejszych ról? Tego dowiemy się zapewne niebawem, ponieważ już w listopadzie 2018 roku mają ruszyć zdjęcia do produkcji, która będzie kręcona w Budapeszcie. Data premiery jest wciąż nieznana.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.