"Kajko i Kokosz": Grzegorz Pawlak i Abelard Giza o Hegemonie, ofermach i herosach Marvela [WYWIAD]

22.02.2021 01:02
Giza Pawlak Fot. materiały prasowe Netflix

"Kajko i Kokosz" już wkrótce zadebiutują na Netflix. W oczekiwaniu na tę wyjątkową premierę, posłuchajcie, co na temat dzieła Janusza Christy i jego adaptacji mają do powiedzenia serialowi Zbójcerze!

Aberald Giza i Grzegorz Pawlak (nie tylko) o "Kajku i Kokoszu" [WIDEO]

Grzegorz Pawlak - doświadczony aktor, reżyser i lektor. Abelard Giza - pionier polskiego stand-upu, który w dubbingu stawia pierwsze kroki. Obaj z sentymentem wspominają pierwsze kontakty z komiksami Janusza Christy w dzieciństwie. Obydwu usłyszymy już niebawem w rolach "złowrogich" Zbójcerzy w serialu animowanym "Kajko i Kokosz" zrealizowanym przez studio EGoFILM dla Netflix.

Polecamy

W związku z nadchodzącą premierą tej oryginalnej produkcji, mieliśmy okazję porozmawiać z nimi o ich odmiennych doświadczeniach z dubbingiem, ulubionych postaciach z komiksów Christy, śpiewających autach i bohaterach Marvela, a także o tym, dla kogo jest właściwie serial "Kajko i Kokosz". A Wy wszystkiego tego możecie posłuchać w poniższym materiale wideo:

Polecamy

"Kajko i Kokosz" zadebiutuje w serwisie Netflix już 28 lutego 2021. Wierni fani i dzieciaki z całego świata będą mieli okazję obejrzeć tego dnia pierwsze pięć epizodów serialu. Kolejne porcje odcinków pojawią się w drugiej połowie 2021 roku oraz w roku 2022. 

Natalia Hluzov
Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.