Kampania prezydencka w zwiastunie 4. sezonu „House of Cards”

Robert Skowronski
16.12.2015 13:41
Kampania prezydencka w zwiastunie 4. sezonu „House of Cards” Fot. kadr z wideo

Od zakończenia trzeciego sezonu „House of Cards” minęło 10 miesięcy, jednak przez ten czas Frank Underwood nie próżnował. O jego poczynaniach przekonamy się w kolejnej serii odcinków, które doczekały się już swojego zwiastunu.

Został on zrealizowany w konwencji spotu wyborczego. Wszędzie powiewają flagi Stanów Zjednoczonych, przestworza przecinają odrzutowce armii, ludzie pochłonięci są pracą lub spędzają czas w ramionach najbliższych. Amerykański sen trwa w najlepsze, a na czele narodu stoi prezydent w osobie Franka Underwooda, który deklaruje, że dopiero zaczyna się rozkręcać.

O znaczeniu tych słów przekonamy się już 4 marca 2016 roku, kiedy to Netflix udostępni w swoich zasobach cały czwarty sezon „House of Cards”. Złoży się na niego 13 odcinków.

Zobaczcie zwiastun:

Na Twitterze serialu pojawił się również plakat zapowiadający kolejny cykl:

Pod adresem www.fu2016.com powstała też strona internetowa dotycząca kampanii Franka Underwooda, w którego wciela się Kevin Spacey. Możemy na niej znaleźć krótką wiadomość od serialowej głowy państwa:

Rozwój. Rozpęd. Rozwiązywanie spraw. To są moje dewizy. Nie mam cierpliwości do bezużytecznych spraw, takich jak polityczny impas i stagnacja. Wy również nie powinniście jej mieć. Dołączcie do mnie. Zakasajmy nasze rękawy razem. Przebrnijmy przez upartych oraz małostkowych i wyślijmy Waszyngtonowi głośną i wyraźną wiadomość.

F.U. 2016

Prezydent Stanów Zjednoczonych Ameryki

fu2016 Fot. foto: fu2016.com

Przypominamy, że poprzedni sezon skończył się w momencie, w którym Frank Underwood objął już stanowisko prezydenta. Jednak napotkał na swojej politycznej drodze na wiele przeszkód. Również w życiu prywatnym głowy państwa nie działo się najlepiej, gdyż opuściła go żona.

Czekacie na 4. sezon „House of Cards”?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.