Khal Drogo powróci w 7. sezonie „Gry o tron”?

Robert Skowronski
25.08.2016 11:48
Khal Drogo powróci w 7. sezonie „Gry o tron”? Fot. kadr z serialu

Dothracki przywódca pojawi się ponownie w świecie „Gry o tron”? Niewykluczone, gdyż Jason Momoa zjawił się w Irlandii w u boku twórców serialu.

Informacja nie została przez nikogo potwierdzona. Nie ma się co jednak dziwić skoro twórcy „Gry o tron” strzegą tajemnic dotyczących produkcji z najwyższą pieczołowitością. Maisie Williams wyznała, że czytała już scenariusz nowych odcinków, jednak i z jej ust nie padły żadne szczegóły. Jedynie Kit Harington zdradził, że 7. sezon ma być mroczniejszy, choć aktor utrzymuje, że nie zaznajomił się ze skryptem.

Prawdopodobnie pewności do jakiegokolwiek aspektu nie będziemy mieli aż do premiery 1. odcinka nowej serii. W tym też do tego czy powróci postać Khala Drogo. Możemy jedynie domniemywać, że tak się stanie, gdyż Jason Momoa pojawił się w Irlandii, gdzie kręcone będą nowe odcinki „Gry o tron”. To zwykła europejska wycieczka? Być może, ale zrobienie sobie zdjęcia z Danem Weissem i Davidem Beniofffem, producentami wykonawczymi przeboju HBO, sugeruje jednak coś zupełnie innego.

Wcześniej do podobnej sytuacji doszło z osobą Kita Haringtona, który zjawił się w Irlandii podczas realizacji 6. sezonu. Jon Snow co prawda zmarł, ale pojawienie się aktora w miejscu kręcenia serialu dawało do myślenia. Później przez długie miesiące musiał on kłamać w kwestii losu swojej postaci utrzymując, że nie wraca do „Gry o tron”. Stało się jednak inaczej.

Możliwe, że z Khalem Drogo będzie podobnie - może zjawi się w scenach retrospektywnych, a może też powróci do żywych i jeszcze namiesza w Essos. Jason Momoa jest właśnie w trakcie zdjęć do „Ligi Sprawiedliwości”, więc prawdopodobnie nie powinien mieć czasu na wyloty do Irlandii, chyba ze miałby tam do załatwienia interesy.

Wszystko wskazywałoby zatem na powrót Khala Drogo do serialu HBO, gdyby nie jedno „ale”. Jason Momoa to wielki, dosłownie i w przenośni, smakosz piwa marki Guinness. Aktor doczekał się nawet browaru sygnowanego jego nazwiskiem. Nie można więc wykluczyć, że to właśnie to sprowadziło go do Europy.

O wszystkim przekonamy się latem 2017 roku wraz z nowymi odcinkami serialu HBO. Przypominamy, że „Gra o tron” doczeka się jeszcze tylko dwóch sezonów, ponadto produkcja HBO pokaże nam też mniej epizodów - będzie to kolejno 7 i 6 odcinków.

Chcielibyście powrotu Khala Drogo?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.