Kim Kolwiek powraca! Zobacz pierwszy teaser aktorskiej wersji znanej serii Disneya

Sergiusz Kurczuk
13.08.2018 11:28
Kim Kolwiek powraca! Zobacz pierwszy teaser aktorskiej wersji znanej serii Disneya Fot. kadr z serialu Kim Kolwiek

Agentka Kim Kolwiek jest znowu gotowa do akcji. Jak Sadie Stanley prezentuje się w roli tytułowej bohaterki?

Osoby wychowane w pierwszej dekadzie nowego millenium na pewno dobrze znają „Kim Kolwiek - serial Disneya o nastoletniej tajnej agentce. Na początku 2018 roku zapowiedziano aktorski film na podstawie telewizyjnych przygód Kim. Ogłoszono obsadę produkcji i zaprezentowano pierwsze zdjęcia, ale reszta informacji dotyczących filmu jest ściśle tajna. W sieci pojawiła się jednak pierwsza zapowiedź nowej wersji „Kim Kolwiek”.

„Kim Kolwiek” - teaser filmu

Chociaż produkcja ma się ukazać dopiero w roku 2019, twórcy postanowili uchylić rąbka tajemnicy i zaprezentować pierwszy oficjalny materiał wideo zapowiadający „Kim Kolwiek”. Trwa jedynie kilkanaście sekund, ale fani Kim powinni być ustasyfakojcnowani, tym co zobaczą. 

Krótkie wideo przypomina nieco czołówkę. Widzimy na niej przygotowującą się do akcji główną bohaterkę, która wykonuje iście superbohaterskie pozy. W ostatnich sekundach Kim pojawia się w całej okazałości. Mamy więc okazję zobaczyć wcielającą się w nią Sadie Stanley w kostiumie szpiega. 

W serialu Kim musiała balansować pomiędzy zwykłym życiem nastolatki i ekscytującymi przygodami superszpiega. W walce ze złem pomagał jej przyjaciel o imieniu Ross Rabiaka. Animowana produkcja cieszyła się tak dużą popularnością, że została nagrodzona Emmy. Postanowiono również powołać do życia dwa animowane filmy kinowe. 

Za scenariusz filmu „Kim Kolwiek” odpowiedzą Mark McCorkle i Robert Schooley - twórcy serialu. U boku Stanley na ekranie pojawią się Alyson Hannigan, Patton Oswalt, Todd Stashwick, Taylor Ortega, Ciara Wilson, Erika Tham, Issac Ryan Brown, Christy Carlson Romano, i Connie Ray. Na razie nie zdradzono dokładnej daty premiery filmu. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.