Klimat pierwszego "Detektywa" powraca w zwiastunie trzeciego sezonu serialu HBO

Sergiusz Kurczuk
05.11.2018 11:12
Klimat pierwszego "Detektywa" powraca w zwiastunie trzeciego sezonu serialu HBO Fot. kadr z serialu Detektyw

Twórcy "Detektywa" przywrócili klimat pierwszego sezonu w zapowiedzi najnowszej odsłony serialu kryminalnego HBO.

Pierwszy sezon "Detektywa" był wielkim sukcesem i zdobył ogromną rzeszę fanów nie tylko wśród widzów seriali kryminalnych. Nie trzeba było długo czekać na drugą odsłonę historii o tajemniczych morderstwach. Niestety w nowej historii zabrakło klimatu, z którego zasłynął oryginał. Fani jednak nie stracili nadziei i czekali na trzeci sezon. W końcu stacja HBO ogłosiła, że niebawem zobaczymy nową opowieść, która miała wrócić do korzeni. Nowy zwiastun udowadnia, że tak się stanie.

"Detektyw" sezon 3 - nowy zwiastun serialu HBO

Tak, jak w poprzednich sezonach, tym razem zobaczymy zupełnie nowego śledczego, który będzie miał za zadanie rozwiązać tajemniczą zbrodnię. Głównym bohaterem będzie Wayne Hays (Mahershala Ali). Tytułowy bohater poprowadzi dwa śledztwa, ponieważ akcja serialu będzie rozgrywać się na dwóch płaszczyznach - w teraźniejszości i w przeszłości. Okaże się, że nowa sprawa zaginionego dziecka do złudzenia przypomina wydarzenia sprzed prawie 40 lat. Jak zapowiada się nowy "Detektyw"?

Jak widać, nowy zwiastun przypomina swoim klimatem wychwalany przez widzów pierwszy sezon.

"Detektyw" sezon 3 - kiedy premiera?

Na 3. sezon "Detektywa" fani musieli czekać 4 lata. Muszą się jeszcze uzbroić się w cierpliwość, bo pierwszy odcinek serialu trafi na antenę HBO dopiero 13 stycznia 2019 roku. Za scenariusz i reżyserię odpowiada Nic Pizzolatto. W nowej odsłonie oprócz Aliego wystąpią również Stephen Dorff, Carmen Ejogo, Mamie Gummer, Scoot McNairy i Ray Fisher.

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.