"Knightfall" - pojawił się zwiastun serialu z Markiem Hamillem w roli templariusza

Kamil Kacperski
25.01.2019 12:15
Mark Hamill|undefined Fot. kadr z serialu Mark Hamill

Luke Skywalker we własnej osobie pojawił się w 2. sezonie serialu History opowiadającym o rycerzach zakonu Templariuszy. Oto jak Mark Hamill prezentuje się w roli mistrza Talusa.

Mark Hamill, znany również jako Luke Skywalker oraz animowany Jokera, zamieni miecz świetlny i pistolety z konfetti na tarczę, miecz i kolczugę. Stacja History poinformowała w 2018 roku, że powstanie 2. sezon serialu "Knightfall", który opowiada o politycznych i fizycznych przepychankach zakonu templariuszy. W nowych odcinkach pojawi się Mark Hamill - mężczyzna wciela się w postać Talusa, zahartowanego żołnierza templariuszy, który będzie szkolił młodych rycerzy zakonu.

Talus to zaprawiony w boju rycerz templariuszy, który brał udział w krucjatach i przez 10 lat znajdował się w niewoli na terenie Świętej Ziemi. Po powrocie do domu zajął się treningiem nowych rekrutów zakonu. Tak wojownik prezentuje się w akcji w nowym spocie promującym serial "Knightfall":

Mark Hamill jako templariusz

Głównym bohaterem "Knightfall" jest Landry grany przez Toma Cullena. Mężczyzna jest ambitnym rycerzem zakonu, którego głównym celem jest zmotywowanie jego braci do poszukiwań Świętego Graala, o którym prawdopodobnie słyszeliście. Chociażby z filmu "Monty Python i Święty Graal". 

Serial "Templariusze" to obok "Wikingów" najsłynniejszy serial History Channel. W grudniu 2017 pojawił się pierwszy sezon produkcji. Serial, jak wskazuje jego tytuł, opowiada o najbardziej tajemniczym, wpływowym i zamożnym zakonie średniowiecza, którego zadaniem była ochrona Świętego Graala. Głównym bohaterem serialu jest Landry du Lauzon, w którego wciela się Tom Cullen. W obsadzie "Knightfall" znaleźli się także Jim Carter, Pádraic Delaney, Simon Merrells, Sabrina Bartlett, Ed Stoppard, Olivia Ross, Julian Ovenden, Bobby Schofield i Sarah-Sofie Boussnina.

Showrunnerem 2. sezonu "Templariuszy" został Aaron Helbing. Premiera zapowiadana jest w 2019 roku na History Channel. W Polsce serial można oglądać na HBO GO.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.