"Kolejne 365 dni" - już dzisiaj premiera finału przygód Laury i Massimo na Netflix

19.08.2022 16:04
"Kolejne 365 dni" - już dzisiaj premiera finału przygód Laury i Massimo na Netflix Fot. materiały prasowe/Karolina Grabowska/Netflix

Już dzisiaj (19 sierpnia 2022 roku) na Netflix zadebiutował film "Kolejne 365 dni", czyli finałowa część trylogii "365 dni" o włoskim gangsterze i pięknej Polce. Zobaczcie zdjęcia z premiery.

Kolejne 365 dni - film jest już dostępny na Netflix

"Związek Laury i Massimo wisi na włosku. Para stara się przezwyciężyć problemy z zaufaniem i nieustępliwym Nacho, który próbuje ich rozdzielić" - tak brzmi oficjalny skrócony opis fabuły filmu "Kolejne 365 dni", który jest zakończeniem całej trylogii "365 dni" i zadebiutował właśnie na platformie streamingowej Netflix. 

Polecamy

Kolejne 365 dni - twórcy, obsada i zwiastun

W nowej odsłonie powraca oczywiście gang odpowiedzialny za sukces poprzednich odsłon - za kamerą ponownie stanęli Barbara Białowąs i Tomasz Mandes, a scenariusz powstał na bazie motywów z powieści Blanki Lipińskiej. W swoich rolach powracają natomiast Anna-Maria Sieklucka, Michele Morrone, Simone Susinna, Magdalena Lamparska czy Otar Saralidze. 

Poniżej możecie zobaczyć oficjalny zwiastun filmu:

Polecamy

Kolejne 365 dni - oficjalna premiera filmu

Produkcja doczekała się oficjalnej premiery w Nowym Jorku, gdzie na czerwonym dywanie mogliśmy zobaczyć oczywiście twórców i aktorów z "Kolejnych 365 dni". Ci chętnie pozowali do zdjęć z uczestnikami imprezy, a także dziękowali wszystkim fanom za ciepłe przyjęcie, a także nieobecnym osobom, które ciężko pracowały za kulisami trylogii. 

Jak widzieliśmy na Instagramie Blanki Lipińskiej, autorki powieści z serii "365 dni":

Film "Kolejne 365 dni" jest już dostępny na Netflix.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.