Kontynuacja „Pełnej chaty” w 1. zwiastunie

Robert Skowronski
10.02.2016 08:04
Kontynuacja „Pełnej chaty” w 1. zwiastunie Fot. materiały prasowe; kadr z filmu

Zadebiutował zwiastun kontynuacji kultowego serialu „Pełna chata”. Nowa odsłona nosi tytuł „Pełniejsza chata” i trafi na platformę Netflix 26 lutego 2016 roku.

Seria weszła na ekrany w 1987 roku, doczekała się 8 sezonów, a ostatnie odcinki zostały wyemitowane w 1995 roku. Minęło ponad 20 lat, a na ekran powraca słynna produkcja, której realizacją zajął się Jeff Franklin, twórca oryginalnej wersji.

Główną bohaterką jest D.J. Tanner-Fuller (Candace Cameron Bure) - wdowa mieszkająca w San Francisco z młodszą siostrą Stephanie Tanner (Jodie Sweetin) i najlepszą przyjaciółką Kimmy Gibbler (Andera Barber). Wspólnie wychowują trzech młodych synów D.J. Gościnnie w produkcji pojawi się: John Stamos jako Jesse Katsopolis, Bob Saget jako Danny Tanner, Dave Coulier jako Joey Gladstone, Lori Loughlin jako Becky Katsopolis oraz Scott Weinger jako Steve Hale. Zabraknie jednak sióstr Mary-Kate i Ashley Olsen. Aktorki nie wyraziły zgody na swój udział w serialu, choć ich kariera zaczęła się właśnie od „Pełnej chaty”.

Rąbek tego, jak będą wyglądać losy bohaterów w nadchodzących 13 nowych odcinkach możemy odkryć w zwiastunie:

Obsada, jak i twórcy, mają nadzieję na to, że „Pełniejsza chata” nie skończy się na tylko jednym sezonie. Nie umiera też nadzieja na to, że bliźniaczki Olsen zdecydują się jednak na swój udział w serialu. Cameron Bure zdradziła, że choć nie są one obecne na ekranie, to nie znaczy, że nie istnieją one w świecie „Pełniejszej chaty”:

 Drzwi są dla nich cały czas otwarte. Przywołujemy ich postacie w dialogach, więc nie jest tak, że zostały one zapomniane.

Jesteście ciekawi jak powstawała „Pełniejsza chata”? Zobaczcie materiały zza kulis:

Cieszycie się z powrotu serialu?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.