"Koszmar z ulicy Wiązów" od Netfliksa doczekał się fanowskiego zwiastuna

11.03.2020 14:59
Koszmar z ulicy Wiązów|undefined Fot. materiały promocyjne/Warner Bros.

Fani "Koszmaru z ulicy Wiązów" czekają od dawna na wieści o kolejnej części ukochanej serii horrorów. Na razie muszą zadowolić się fanowskim zwiastunem serialu opartego na hicie Wesa Cravena. 

Zdecydowanie żyjemy w erze Netfliksa i innych platform streamingowych. Nic więc dziwnego, że jeden z fanów "Koszmaru z ulicy Wiązów" uznał, że najlepszym miejscem do wskrzeszenia serii horrorów stworzonych przez Wesa Cravena byłby właśnie tego typu serwis. Pomysł został nawet okraszony zwiastunem serialu grozy opowiadającym o Freddym Kruegerze

"Koszmar z ulicy Wiązów" jako serial Netfliksa?

Żeby była jasność, obecnie nie powstaje żadna wersja kultowego slashera z lat 80. - ani filmowa, ani tym bardziej serialowa. Przynajmniej osoby posiadające do niego prawa, nic oficjalnie o tym nie powiedziały.

Przeczytaj także

Niemniej jednak zawsze można puścić wodze fantazji. Tak właśnie zrobił autor kanału YouTube Mindd Kidzag, który powołał do życia fanowską wersję zapowiedzi serialu Netfliksa o Freddym Kruegerze. 

Powyższy trailer został złożony z poprzednich części "Koszmaru z ulicy Wiązów" oraz innych filmów, takich jak "To", "Upiorne opowieści po zmroku" a nawet "New Mutants". Całość ma o wiele bardziej poważny charakter niż oryginał. Posiada jednak specyficzny klimat produkcji Netfliksa, szczególnie tych, w których główną rolę grają nastoletni aktorzy.  

 

Przeczytaj także

Czy Freddy ponownie nawiedzi koszmary nastolatków? Czy tym razem doczeka się serialowych przygód? Trudno przewidzieć, ale niewykluczone, że niebawem zobaczymy nowe wcielenie "Koszmaru z ulicy Wiązów". 

Zobacz też: "To nie jest OK" - recenzja 1. sezonu serialu od producentów "Stranger Things" 

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.