"Kraina Lovecrafta" - zobaczcie zwiastun serialu od Jordana Peele'a i J.J. Abramsa

05.06.2020 16:34
Foto: materiały prasowe HBO|undefined Fot. materiały prasowe HBO

Walka z rasizmem i nadprzyrodzonymi mocami? Witamy w "Krainie Lovecrafta"! W sieci ukazał się właśnie pierwszy zwiastun serialu.

Jordan Peele - twórca horrorów "To my" i "Uciekaj!" oraz J.J. Abrams - człowiek, który dał światu takie hity jak "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy" i "Mission: Impossible - Fallout", przedstawiają swoją najnowszą produkcję. O czym opowie "Kraina Lovecrafta"?

"Kraina Lovecrafta" - zwiastun serialu od Jordana Peele'a i J.J. Abramsa

Zwiastun serialu "Kraina Lovecrafta" prezentuje się następująco:

Serial opowie historię trojga bohaterów - Atticusa Freemana, jego przyjaciółki Letitii oraz wujka George'a. W trakcie seansu będziemy świadkami ich podróży przez Stany Zjednoczone lat 50. XX wieku, w poszukiwaniu zaginionego ojca Atticusa. Bohaterom przyjdzie zmierzyć się z niebezpieczeństwami zarówno nadnaturalnymi, jak i tymi drzemiącymi w ludziach. Rasizm i brutalność policji to ostatnimi czasy bardzo głośny temat, zatem "Kraina Lovecrafta" z pewnością nie przejdzie bez echa.

Przeczytaj także

Showrunnerką serialu jest Misha Green, zaś role producentów pełnią wspomniani wcześniej Jordan Peele i J.J. Abrams. W rolach głównych wystąpili: Jonathan Majors, Jurnee Smollett-Bell, Courtney B. Vance i Michael K. Williams. Dokładna data premiery nie jest obecnie znana. Wiemy jedynie, że "Kraina Lovecrafta" zadebiutuje na HBO w sierpniu tego roku.

Przeczytaj także
Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.