Król Tygrysów doczekał się zwiastuna 2. sezonu. Jakie szalone opowieści zobaczymy tym razem?

28.10.2021 12:48
Król Tygrysów doczekał się zwiastuna 2. sezonu. Jakie szalone opowieści zobaczymy tym razem? Fot. materiały prasowe/Netflix

Już niebawem na Netflix pojawi się kontynuacja dokumentu "Król Tygrysów". W sieci pojawił się z tej okazji zwiastun 2. sezonu produkcji, który zapowiada nam równie pokręcony materiał, co oryginał.

Król Tygrysów - oto zwiastun 2. sezonu produkcji

Netflix jest ogromnym fanem programów dokumentalnych, a Joe Exotic będzie jedną z twarzy tego gatunku. Reżyserowie oryginału Eric Goode i Rebecca Chaiklin powrócili do perypetii tytułowego "Króla Tygrysów" i mieli na tyle dużo materiału, że Netflix zlecił powstanie drugiego sezonu. Nowe odcinki serialu zobaczymy jeszcze w tym roku.

Polecamy

Do premiery nowych odcinków zostały zaledwie tygodnie, więc Netflix podzielił się ze światem zwiastunem "Króla Tygrysów 2": 

Trudno się dziwić, że Netflix chce kontynuować serial dokumentalny - ten okazał się być jednym z największych hitów 2020 roku. Owszem, ogromny wpływ na to miała pandemia i fakt, że wiele ludzi zostało w domu, ale nie można ujmować "Królowi Tygrysów" tego, że była to też przy okazji szalenie interesująca historia. 

Polecamy

Wiemy, że Exotic jest obecnie w więzieniu. Wielokrotne próby uzyskania ułaskawienia ze strony byłego prezydenta Donalda Trumpa okazały się nieskuteczne, ale Exotic nie mógł narzekać na nudę.  

Efekt pracy twórców zobaczymy już 17 listopada 2021 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.