Królowa Anna cudzołoży, czyli kolejna scena łóżkowa w „Koronie królów”

Sergiusz Kurczuk
08.05.2018 12:38
Królowa Anna zdradza Kazimierza|undefined Fot. kadr z serialu Korona królów

Królowa Anna nie zakończyła romansu z podczaszym Idzim i w 74. odcinku „Korony królów” dane nam było oglądać ich łóżkowe igraszki. 

Historyczna opera mydlana TVP nie przestaje zaskakiwać. Na początku marca 2018 roku opisywaliśmy romans, w który wdał się król Kazimierz (Mateusz Król). Potomek Władysława Łokietka  zdradzał swoją żonę z Machną (Dominika Kryszczyńska). Aldona, zwana królową Anną przyłapała męża in flagranti i w które sama znalazła sobie kochanka. Już w 70. odcinku „Korony królów” mogliśmy zobaczyć, jak bohaterka całuje się z uwodzicielskim podczaszym Idzim (Mateusz Kmiecik). Twórcy serialu postanowili pójść krok dalej.

„Korona królów” - Aldona zdradza Kazimierza

Od momentu, w którym rozpoczął się romans Aldony, widzowie mogli zobaczyć jedynie filtr królowej se swoim sługą. Niestety zabawy kochanków były na tyle oczywiste, że szybko jedna z dwórek zorientowała się, co jest na rzeczy. W 74. odcinku serialu pojawiła się jednak kolejna scena łóżkowa, ukazująca tajemnice alkowy Adlony. Pod koniec widzimy erotyczne (jak na standardy TVP) sceny z królową i podczaszym w rolach głównych. 

Korona królów - Aldona i Idzi Fot. foto: kadr z serialu Korona królów

Najpierw dane jest nam zobaczyć namiętne pocałunki kochanków, potem akcja zostaje przerwana innym wątkiem, by powrócić do zadowolonych półnagich Aldony i Idziego. Królową za cudzołóstwo czeka jednak sroga kara. Nagle zaczyna robić się jej gorąco i mdleje w ramionach podczaszego, który nie wie, co począć. To zapowiedź śmierci bohaterki, którą ogłoszono już jakiś czas temu. 

Korona królów - Aldona i Idzi Fot. foto: kadr z serialu Korona królów

Po raz kolejny na myśl przychodzi „Gra o tron”, do której porównywał „Koronę królów” prezes TVP, zanim serial ujrzał światło dzienne. Co prawda brakuje wielu elementów charakterystycznych dla produkcji HBO, ale seks, przemoc i śmierć to częste motywy „Korony królów”. Kilkukrotnie mogliśmy oglądać nagie damskie ciała oraz brutalne śmierci. Serial ma się rozgrywać przez kolejne kilkadziesiąt lat, więc być może niebawem twórcy się rozkręcą i dojdą do poziomu „Gry o tron”.

Czy Kazimierz dowie się o romansie żony? A może wybaczy jej na łożu śmierci. Co stanie się z podczaszym Idzim? Dowiemy się w kolejnych odcinkach „Korony królów”. 

 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.