„Kruk. Szepty słychać po zmroku” – nowy polski serial CANAL+. Czy będzie jeszcze lepszy niż „Belfer”?

Natalia Hluzow
19.03.2018 17:28
Michał Żurawski|undefined Fot. materiały prasowe CANAL+

Po ogromnym sukcesie „Belfra” CANAL+ powraca z kolejnym mocnym serialem. A w ramach promocji prezentuje 1. odcinek „Kruka” zupełnie za darmo.

„Kruk. Szepty słuchać po zmroku” to najnowsza produkcja CANAL+ POLSKA. Podobnie jak w „Belfrze” z Maciejem Stuhrem w tytułowej roli, widzowie będą przyglądać się śledztwu związanemu ze zniknięciem nastolatka, które główny bohater będzie prowadził w swojej rodzinnej, prowincjonalnej miejscowości. W głównej roli wystąpi Michał Żurawski.

„Kruk. Szepty słuchać po zmroku” – oficjalny zwiastun

Serialowy thriller śledzi losy Adama Kruka, inspektora łódzkiego wydziału kryminalnego, który został oddelegowany do Białegostoku – miasta jego dzieciństwa. Na miejscu zaczyna prowadzić sprawę porwania nastoletniego chłopca. Szybko okazuje się jednak, że będzie musiał zmierzyć się nie tylko ze śledztwem, ale też z mrokami swojej przeszłości.

CANAL+ udostępnił oficjalny zwiastun produkcji:

Prócz Michała Żurawskiego, który wciela się w tytułowego Kruka, na ekranie zobaczymy też Katarzynę Wajdę w roli jego żony oraz Andrzeja Zaborskiego, Annę Nehrebecką, Cezarego Łukaszewicza, Jerzego Schejbala, Marcina Bosaka i Mariusza Jakusa.

Pomysłodawcą i scenarzystą serialu jest Jakub Korolczuk, zaś za reżyserię odpowiada wielokrotnie nagradzany Maciej Pieprzyca. Zdjęcia do serialu zrealizował Jan Holoubek.

Gdzie obejrzeć „Kruk. Szepty słuchać po zmroku”?

Już dziś, w poniedziałek 19 marca 2018 roku o godzinie 19:00, pierwszy odcinek serialu zostanie wyemitowany bezpłatnie jako transmisja Facebook Live na fanpage’u Canal+ Polska.

Dzień wcześniej, 18 marca 2018 roku, „Kruk. Szepty słychać po zmroku” zadebiutował na antenie CANAL+. Tam też będzie on standardowo emitowany w niedziele o 21:30. Dostęp do CANAL+ umożliwiają specjalne pakiety nc+, niektórych sieci kablowych oraz serwisu player.pl.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.