Księżna Diana wkracza na scenę. Zobacz klimatyczny zwiastun nowych odcinków „The Crown”

20.08.2020 16:39
Księżna Diana wkracza na scenę. Zobacz klimatyczny zwiastun nowych odcinków „The Crown” Fot. . materiały prasowe Netflix

Księżna Diana oraz premier Margaret Thatcher zawitają w nowym sezonie „The Crown”. Netflix właśnie opublikował klimatyczny teaer 4. serii swojego flagowego serialu.

Serial „The Crown” zadebiutował w 2016 roku i od razu zaskarbił sobie przychylność widzów i krytyków, którzy chwalili go za intrygujące spojrzenie za kulisy monarchii brytyjskiej i rządów Elżbiety II. Dotychczas wyemitowane trzy sezony serialu, które przyjęto w wielkim entuzjazmem.

Przeczytaj także

Od jakiegoś czasu było wiadomo, że w 4. sezonie na ekranie pojawi się premier Margaret Thatcher oraz księżna Diana. Teraz możemy po raz pierwszy zobaczyć aktorki wcielające się w te ikoniczne postaci na ekranie. W sieci zadebiutował pierwszy teaser nowego sezonu.

„The Crown” – teaser nadchodzących odcinków

Nowy zwiastun prezentuje się następująco:

Przeczytaj także

„The Crown” – sezon 4 – obsada i ekipa

Dwiema najważniejszymi postaciami nowego sezonu będą Margaret Thatcher oraz lady Diana Spencer. W role wcielą się Gillian Anderson oraz Emma Corrin. W roli Elżbiety II po raz kolejny zobaczymy Olivię Colman. Księcia Filipa znów zagra natomiast Tobias Menzies, a Karola Josh O’Connor.

„The Crown” – kiedy premiera nowego sezonu?

Serial „The Crown” powróci z 4 sezonem już 15 listopada.

Czytaj także: Imponująca obsada nowego filmu Guillermo del Toro. Kogo zobaczymy w nowej wersji „Pinokia”? 

 

Michał Kaczoń Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.