Kto dotrwał do 7. sezonu „The Walking Dead”?

Robert Skowronski
16.05.2016 14:03
|north Fot. kadr z serialu

Powstają kolejne teorie dotyczące zakończenia 6. sezonu „The Walking Dead”. Pewne zajście w Peachtree City w stanie Georgia może na nie rzucić nowe światło.

Bohaterowie serialu AMC już niejednokrotnie pokazali, że w świecie pochłoniętym apokalipsą zombie czasami warto okazać dobre serce i ruszyć na ratunek innym. Podstawą przetrwania jest nieufanie komukolwiek, ale czasami można zrobić ustępstwo od tej reguły. Ciężko stwierdzić czy w prawdziwym życiu Norman Reedus i Steven Yeun, czyli odtwórcy ról Daryla i Glenna, również z ostrożnością podchodzą do obcych, ale z pewnością można powiedzieć, że są uczynni.

Aktorzy jechali motocyklem i stali się świadkami wypadku samochodowego. Zatrzymali się na poboczu, aby zobaczyć czy nikomu nic się nie stało i w razie potrzeby udzielić poszkodowanym pomocy nim nadjedzie karetka. Wydarzenie zostało udokumentowano na zdjęciu:

To miły gest ze strony aktorów, ale w całej sytuacji bardziej interesujące wydaje się miejsce, w którym ich zauważono. W niedalekiej okolicy realizowane są zdjęcia do kolejnego sezonu „The Walking Dead”. Można zatem zaryzykować stwierdzenie, że w 7. serii odcinków serialu zobaczymy zarówno Daryla, jak i Glenna.

Uwaga spoilery! Ostatni sezon zostawił widzów z dużym znakiem zapytania. Odcinek zakończył się w momencie, w którym bohaterowie klęczeli u stóp Negana granego przez Jeffreya Deana Morgana. Trzymając w ręku kij baseballowy zadał nim (prawdopodobnie) śmiertelny cios jednej z postaci. Zaczęły się mnożyć teorie co do tego kto zginął. Ich rozkwit mogliśmy także zauważyć na stronie Antyradio.pl:

1
2
3

Wiele osób przybliżało się do teorii mówiącej o śmierci Glenna, zwłaszcza, że do takowej doszło na łamach komiksu. Jednak twórcy nieszczególnie trzymają się zdarzeń z oryginału w postaci powieści obrazkowej. Właśnie dostaliśmy dowód na to, że prawdopodobnie znowu tak się stało.

Według nieoficjalnych informacji Greg Nicotero nakręcił scenę następująca bezpośrednio po tej z zakończenia 6. sezonu w pierwszej połowie maja 2016 roku. To by oznaczało, że teraz realizowane są już sekwencje następujące w fabule później - to kolejny znak, że Daryl i Glenn musieli przeżyć starcie z Neganem. Oczywiście nie możemy mieć co do tego pewności, ale jest to prawdopodobna wersja.

Już niedługo, bo 9 października 2016 roku, będzie miał premierę 7. sezon „The Walking Dead”. Wtedy już będziemy mieli pewność co do losu postaci. Liczymy, że fani będą usatysfakcjonowani nowymi odcinkami i nie będą już nawoływać do bojkotu serialu, a Robert Kirkman nie będzie już musieli nikogo przepraszać za decyzje dotyczące produkcji.

Jak myślicie kto zginął w finale 6. sezonu „The Walking Dead”?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.