Kto wcieli się w agentkę Clarice Starling w serialowej kontynuacji wersji "Milczenia owiec"?

27.02.2020 14:00
Milczenie owiec|undefined Fot. EAST NEWS

Już niedługo powstanie serial na podstawie "Milczenia owiec" Thomasa Harrisa. Twórcy zdradzili, która aktorka wcieli się w postać, graną w słynnym filmie z 1991 roku filmie przez Jodie Foster.

Już niedługo na antenę CBS trafi serial, który ma być bezpośrednią kontynuacją filmowego "Milczenia owiec" z 1991 roku. Główną bohaterką serialu będzie agentka FBI Clarice Starling, w którą prawie 30 lat temu wcieliła się Jodie Foster. Wiemy, kto zastąpi aktorkę.

"Milczenie owiec" - Rebecca Breeds jako agentka Clarice Starling

Jak donosi The Hollywood Reporter, w agentkę Starling wcieli się Rebecca Breeds. Australijska aktorka powinna być dobrze znana wszystkim widzom serialu "The Originals", w którym zagrała Aurorę de Martel. Produkcja była spin-offem "Pamiętników wampirów". Breeds występowała również w serialu "Słodkie kłamstewka", gdzie wcielała się w epizodyczną bohaterkę Nicole Gordon.

Rebecca Breeds Fot. foto: Alberto Reyes/REX/Shutterstock/EAST NEWS
Przeczytaj także

Serial "Clarice" ma kontynuować historię opowiedzianą w słynnym thrillerze psychologicznym w reżyserii Jonathana Demme'a. Film został oparty na powieści Thomasa Harrisa "Milczenie owiec". W kinowej wersji Starling zagrał Jodie Foster. W Hannibala Lectera wcielił się niezapomniany Anthony Hopkins. Scena przesłuchania kanibala przez agentkę, przeszła do historii i dla wielu widzów stała się jednym z ikonicznych dialogów kinematografii oraz świetnym przykładem umiejętnego montażu.

Przeczytaj także

Akcja nadchodzącej produkcji ma się rozgrywać mniej więcej rok po wydarzeniach ukazanych w filmie. Według opisów twórców, tytułowa bohaterka ma być złożoną, wrażliwą oraz genialną osobą. W serialu agentka powróci do pracy, w której czekać na nią będą kolejne trzymające w napięciu sprawy.

Przeczytaj także

"Clarice" - kiedy premiera?

Na razie nie ogłoszono jeszcze daty premiery serialu CBS. Prawdopodobnie "Clarice" zadebiutuje najwcześniej w roku 2021. Fani mrocznych zagadek będą musie więc jeszcze trochę poczekać na wielki powrót agentki Starling.

Przeczytaj także

Zobacz też: Najlepsze filmy o seryjnych mordercach i psychopatach. Wśród nich "Siedem" i "Zodiak"

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.