Lily James i Sebastian Stan jako Pamela Anderson i Tommy Lee. Zobaczcie zdjęcia!

10.05.2021 10:31
Lily James i Sebastian Stan jako Pamela Anderson  i Tommy Lee. Zobaczcie zdjęcia! Fot. NIVIERE/VILLARD/EAST NEWS

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia Sebastiana Stana i Lily James w roli Tommy'ego Lee i Pameli Anderson z nadchodzącego serialu "Pam & Tommy" o sekstaśmie duetu. 

James i Stan zagrają Pam i Tommy'ego Lee w nowym serialu

Mini-serial ma opowiedzieć o kontrowersyjnej sex-taśmie Pam i Tommy'ego z połowy lat 90. Seth Rogen wcieli się w rolę człowieka, który skarł nagranie pary (a przy okazji jest też producentem wykonawczym serialu). Lily James i Sebastian Stan wcielą się oczywiście w tytułowe postaci.

Polecamy

Ten materiał był prawdziwym novum w świecie celebrytów i dopiero potem popularność zaczęły zdobywać nagrania innych gwiazd. W serialu wystąpią również Nick Offerman, Taylor Schilling oraz Andrew Dice Clay. 

Stan i James podzielili się zdjęciami swoich postaci na Instagramie, przy okazji podpisując je cytatami Tommy'ego i Pameli - gwiazdor "Falcona i Zimowego Żołnierza" napisał: " Nie przestajemy grać dlatego, że się starzejemy. Starzejemy się, bo przestajemy grać". Inspirujące:

Polecamy

James napisała natomiast, że: "Cudownie jest być blondynką. Przez niskie oczekiwania łatwo jest zaskakiwać ludzi". Trzeba przyznać, że aktorka wygląda zdecydowanie bardziej przekonująco w swojej roli, niż Sebastian Stan:

Serial "Pam & Tommy" został zapowiedziany w grudniu 2020 roku, jednak ani Lee, ani Anderson nie są zaangażowani w projekt. Chociaż widzieliśmy oficjalne zdjęcia, to data premiery serialu jest na razie nieznana.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.