"Loki" doczekał się nowej daty premiery i krótkich zwiastunów. Kiedy pojawi się serial?

06.05.2021 10:58
"Loki" doczekał się nowej daty premiery i krótkich zwiastunów. Kiedy pojawi się serial? Fot. materiały prasowe/Marvel Studios

"Środy stają się nowymi piątkami" - Tom Hiddleston poinformował w mediach społecznościowych, że "Loki" doczekał się nowej daty premiery.

Loki z nową datą premiery. Kiedy zobaczymy serial o "złoczyńcy" Marvela?

Fani Marvela nie mogą się doczekać debiutu serialu "Loki", a firma wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom - poinformowano bowiem, że Marvel Studios przyspieszył premierę serialu. W sieci pojawiło się wideo z Tomem Hiddlestonem w roli głównej, który poinformował nas, iż "środy będą nowymi piątkami".

Polecamy

Zdradził, że nowe odcinki "Lokiego" będą się pojawiały na Disney+ od 9 czerwca 2021 roku, czyli dwa dni wcześniej, niż planowano. Poniżej możecie zobaczyć urocze wideo z Hiddlestonem w roli głównej:

Firma przy okazji zaprezentowała też nową zapowiedź "Lokiego" o tytule "Doing Great", w którym nie poznajemy zbyt dużo szczegółów na temat serialu. 

Polecamy

Michael Waldron stworzył serial i jest głównym scenarzystą produkcji, natomiast Kate Herron wyreżyserowała 6 odcinków 1. sezonu. W serialu oprócz Toma Hiddlestona wystąpią również: Owen Wilson, Gugu Mbatha-Raw, Sophia Di Martino, Wunmi Mosaku, Richard E. Grant, Sasha Lane i Erika Coleman.

Pierwszy odcinek serialu zadebiutuje już 9 czerwca 2021 roku na Disney+. Kolejne epizody będą się pojawiały co tydzień.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.