"Loki" doczekał się nowej daty premiery i krótkich zwiastunów. Kiedy pojawi się serial?

06.05.2021 10:58
"Loki" doczekał się nowej daty premiery i krótkich zwiastunów. Kiedy pojawi się serial? Fot. materiały prasowe/Marvel Studios

"Środy stają się nowymi piątkami" - Tom Hiddleston poinformował w mediach społecznościowych, że "Loki" doczekał się nowej daty premiery.

Loki z nową datą premiery. Kiedy zobaczymy serial o "złoczyńcy" Marvela?

Fani Marvela nie mogą się doczekać debiutu serialu "Loki", a firma wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom - poinformowano bowiem, że Marvel Studios przyspieszył premierę serialu. W sieci pojawiło się wideo z Tomem Hiddlestonem w roli głównej, który poinformował nas, iż "środy będą nowymi piątkami".

Polecamy

Zdradził, że nowe odcinki "Lokiego" będą się pojawiały na Disney+ od 9 czerwca 2021 roku, czyli dwa dni wcześniej, niż planowano. Poniżej możecie zobaczyć urocze wideo z Hiddlestonem w roli głównej:

Firma przy okazji zaprezentowała też nową zapowiedź "Lokiego" o tytule "Doing Great", w którym nie poznajemy zbyt dużo szczegółów na temat serialu. 

Polecamy

Michael Waldron stworzył serial i jest głównym scenarzystą produkcji, natomiast Kate Herron wyreżyserowała 6 odcinków 1. sezonu. W serialu oprócz Toma Hiddlestona wystąpią również: Owen Wilson, Gugu Mbatha-Raw, Sophia Di Martino, Wunmi Mosaku, Richard E. Grant, Sasha Lane i Erika Coleman.

Pierwszy odcinek serialu zadebiutuje już 9 czerwca 2021 roku na Disney+. Kolejne epizody będą się pojawiały co tydzień.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.