Loki jako kobieta na pierwszych zdjęciach z serialu Marvela

05.03.2020 08:54
Loki|undefined Fot. LFI/Photoshot/REPORTER

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu serialu "Loki". Oprócz Toma Hiddlestona pojawia się na nich Sophia Di Martino, która według fanów ma grać żeńskie wcielenie brata Thora.

Na serial o Lokim czeka wielu fanów Marvela na całym świecie. W końcu ruszyły zdjęcia do produkcji, a wieć w internecie pojawiły się fotografie z planu, na których pojawia się odtwórca tytułowej roli - Tom Hiddleston. To jednak niejedyny aktor zauważony na planie zdjęciowym "Lokiego". Na fotkach widać również Sophię Di Martino. Fani od dawna uważają, że aktorka zagra żeńską wersję boga podstępu. 

"Loki" - żeńskie wcielenie brata Thora na pierwszych zdjęciach z planu serialu

Kiedy kilka miesięcy temu podano informację o angażu do "Lokiego" Sophii Di Martino, znawcy komiksów i filmowego uniwersum Marvela od razu założyli, że aktorka wcieli się w Lokiego. 

Przeczytaj także

W końcu brat Thora niejednokrotnie udowodnił, że potrafi zmienić swoją cielesną powłokę. Zresztą w komiksach Domu Pomysłów przez jakiś czas Loki był kobietą. Kobieca wersja antybohatera nie powinna być więc dla nikogo zaskoczeniem. 

Przeczytaj także

Zdjęcia z planu serialu zdają się potwierdzać te przypuszczenia. Na czterech pierwszych fotografiach widzimy głównego bohatera ubranego w kostium z logo TVA - międzytemporalnej organizacji ścigającej istoty naruszające kontinuum czasoprzestrzenne. Tym razem Loki nie wygląda jednak na więźnia, jak zostało to zasugerowane w pierwszym teaserze serialu. Wręcz przeciwnie. 

Zobacz: Tom Hiddleston upadł na twarz, ćwicząc do roli w serialu "Loki" [WIDEO] 

Natomiast na jednym ze zdjęć widzimy Di Martino, która ma na sobie kostium do złudzenia przypominający uniform Lokiego z poprzednich filmów Marvel Studios. Czy Loki rzeczywiście zmieni płeć? Na razie trudno powiedzieć, bo twórcy serialu nie zdradzili, kogo zagra aktorka. 

 

Przeczytaj także

"Loki" - kiedy premiera?

O samym serialu wiadomo na razie nie wiele. Loki po raz ostatni pojawił się w "Avengers: Endgame". Była to wersja postaci z roku 2012, czyli z okresu pierwszej części "Avengers". Tej wersji brata Thora udało się wykraść Tesseract i uciec podczas zamieszania wywołanego przez podróżujących w czasie superbohaterów. Prawdopodobnie będziemy śledzić losy Lokiego podróżującego za pośrednictwem jednego z Kamieni Nieskończoności. Serial "Loki" ma trafić na Disney+ wiosną 2021 roku.

Przeczytaj także

Zobacz też: "Falcon and the Winter Soldier" - w serialu Marvela zadebiutuje nowy Bucky 

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.