"Lucyfer" - Chloe zginie w nowym sezonie? Lauren German ma opuścić serial

09.11.2020 11:47
"Lucyfer" - Chloe zginie w nowym sezonie? Lauren German ma opuścić serial Fot. Richard Shotwell/Invision/AP/East News

W sieci pojawiły się szokujące plotki na temat nadchodzących odcinków popularnego serialu Netfliksa. Według nich, z serialu miałaby odejść Lauren German, która gra detektyw Chloe Decker. 

Niedawno ruszyły zdjęcia do szóstego i zarazem ostatniego sezonu "Lucyfera". Na planie pojawiły się wszystkie główne postaci oprócz... Chloe. Lauren German do tej pory nie brała udziału w zdjęciach do 6. sezonu popularnego serialu, co nieco zaniepokoiło fanów.

Lucyfer - Lauren German odchodzi z serialu? Co dalej z Chloe?

Dodajmy do tego fakt, że sama aktorka zapowiedziała niedawno przeprowadzkę oraz słowa Lesley-Ann Brandt (Mazikeen), która dodała, że w nowych odcinkach dojdzie do śmierci jednej z głównej postaci i mamy prawdziwą mieszankę wybuchową.

Przeczytaj także

Te zdarzenia dość jasno prowadzą do teorii, według której Chloe zginie pod koniec 5. sezonu "Lucyfera", a główny bohater spędzi ostatnią serię epizodów opłakując stratę kobiety, którą kochał. Za śmierć Chloe może być odpowiedzialny np. Michael, czyli brat bliźniak Lucyfera, którego mogliśmy poznać w pierwszej połowie 5. sezonu. Ciekawe, w jaki sposób zostanie to w serialu wytłumaczone.

Przeczytaj także

Istnieje też możliwość, że to wszystko jest zbiegiem okoliczności, a fani szukają dziury w całym. Wiecie, różnie bywa. My mamy nadzieję, że na Lucka i Chloe czeka happy end. Tego się przekonamy dopiero w 6. sezonie, który na razie nie ma ustalonej daty premiery. Zresztą - zanim dojdzie do jego debiutu, to czeka na nas jeszcze druga połowa serii 5. Jest na co czekać.

 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.