Lucyfer - Netflix udostępnił pierwszą scenę nowego sezonu. Premiera już dzisiaj!

28.05.2021 10:25
Lucyfer - Netflix udostępnił pierwszą scenę nowego sezonu. Premiera już dzisiaj! Fot. materiały prasowe/JOHN P. FLEENOR/NETFLIX

Panie i panowie, Lucyfer wrócił - Netflix opublikował scenę otwierającą 2. część 5. sezonu popularnego serialu. Poznajcie Tatę/Boga i zobaczcie, jak wpłynie to na chore relacje rodzinne Lucka i spółki.

Lucyfer - oto pierwsza scena z 2. części 5. sezonu

Nowy sezon "Lucyfera" zadebiutował już na Netflix. Z tej okazji platforma streamingowa zaprosiła fanów do oglądania w najlepszy możliwy sposób - udostępnienie pierwszej sceny z nowego, 9. odcinka 5. sezonu "Lucyfera"!

Polecamy

W nim widzimy debiut Dennisa Haysberta w roli Boga/Taty. Wcielający się w Amenediela D.B. Woodside zapowiedział w rozmowie z TV Line, że "gdy Bóg pojawi się na ekranie, to potem nadchodzi chaos". Możecie się o tym przekonać sami:

Polecamy

Woodside dodał jeszcze:

Do tego Amenadiel jest absolutnie wstrząśnięty, że Bóg widział go w trakcie takiej szarpaniny z braćmi. To on ma być tym najpoważniejszym, najdoroślejszym - kompletnie tego nie robił!

W rolach głównych wystąpili Tom Ellis, Lauren German, D.B. Woodside, Rachael Harris, Kevin Alejandro, Lesley-Ann Brandt oraz Aimee Garcia. 

Twórcy ruszyli już z pracą nad szóstym (i ostatnim) sezonem "Lucyfera". Na ten będzie trzeba poczekać jeszcze dłużej - najprawdopodobniej trafi na Netflix dopiero w roku 2022.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.