Lucyfer - Netflix udostępnił pierwszą scenę nowego sezonu. Premiera już dzisiaj!

28.05.2021 10:25
Lucyfer - Netflix udostępnił pierwszą scenę nowego sezonu. Premiera już dzisiaj! Fot. materiały prasowe/JOHN P. FLEENOR/NETFLIX

Panie i panowie, Lucyfer wrócił - Netflix opublikował scenę otwierającą 2. część 5. sezonu popularnego serialu. Poznajcie Tatę/Boga i zobaczcie, jak wpłynie to na chore relacje rodzinne Lucka i spółki.

Lucyfer - oto pierwsza scena z 2. części 5. sezonu

Nowy sezon "Lucyfera" zadebiutował już na Netflix. Z tej okazji platforma streamingowa zaprosiła fanów do oglądania w najlepszy możliwy sposób - udostępnienie pierwszej sceny z nowego, 9. odcinka 5. sezonu "Lucyfera"!

Polecamy

W nim widzimy debiut Dennisa Haysberta w roli Boga/Taty. Wcielający się w Amenediela D.B. Woodside zapowiedział w rozmowie z TV Line, że "gdy Bóg pojawi się na ekranie, to potem nadchodzi chaos". Możecie się o tym przekonać sami:

Polecamy

Woodside dodał jeszcze:

Do tego Amenadiel jest absolutnie wstrząśnięty, że Bóg widział go w trakcie takiej szarpaniny z braćmi. To on ma być tym najpoważniejszym, najdoroślejszym - kompletnie tego nie robił!

W rolach głównych wystąpili Tom Ellis, Lauren German, D.B. Woodside, Rachael Harris, Kevin Alejandro, Lesley-Ann Brandt oraz Aimee Garcia. 

Twórcy ruszyli już z pracą nad szóstym (i ostatnim) sezonem "Lucyfera". Na ten będzie trzeba poczekać jeszcze dłużej - najprawdopodobniej trafi na Netflix dopiero w roku 2022.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.