"Lucyfer" doczekał się daty premiery finałowego sezonu. Zobaczcie krótką zapowiedź serialu

26.07.2021 10:16
"Lucyfer" doczekał się daty premiery finałowego sezonu. Zobaczcie krótką zapowiedź serialu Fot. materiały prasowe/JOHN P. FLEENOR/NETFLIX

Stało się - "Lucyfer" powraca z finałowym sezonem. Oto nowy zwiastun serialu, który zdradza nam datę premiery ostatnich odcinków. Kiedy pożegnamy się z sympatycznym diabłem i jego ekipą?

Lucyfer powraca w finałowym sezonie. Kiedy zobaczymy ostatnie odcinki?

Nowy sezon "Lucyfera" zadebiutuje już niedługo na Netflix. Z tej okazji platforma streamingowa zaprezentowała światu specjalne wideo, w którym zdradziła datę premiery finałowych odcinków programu. Z niego dowiedzieliśmy się również, że będziemy świadkami "ostatniej nocy" Lucyfera w Los Angeles, w scenie nawiązującej do początku całego serialu.

Polecamy

Oprócz tego w zapowiedzi widzimy jedynie przebitki z poprzednich sezonów serialu, które skupiają się na wszystkich członkach #TeamLucifer. Na końcu dowiadujemy się natomiast najważniejszej informacji - poznajemy datę premiery "Lucyfera", który ma się pojawić na Netflix już... 

Polecamy

10 września 2021 roku. Szybko. Bardzo szybko - przerwa między 6. sezonem a sezonem 5B będzie mniej więcej dwa razy krótsza od tej, która była między 5A i 5B. Chociaż to powinno spowodować radość fanów, którzy otrzymają nowe odcinki w ciągu PÓŁTORA MIESIĄCA, to z drugiej strony możemy przeczytać, że niektórzy nie są na to gotowi.

Tak jak wspomnieliśmy, nowe odcinki "Lucyfera" trafią do bazy platformy już 10 września 2021 roku. W rolach głównych wystąpili Tom Ellis, Lauren German, D.B. Woodside, Rachael Harris, Lesley-Ann Brandt oraz Aimee Garcia. Wszystkie poprzednie sezony serialu są oczywiście dostępne na Netflix.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.