"Lucyfer" nareszcie doczekał się zwiastuna nowych odcinków. Zobaczcie wideo

01.05.2021 11:08
"Lucyfer" nareszcie doczekał się zwiastuna nowych odcinków. Zobaczcie wideo Fot. materiały prasowe/JOHN P. FLEENOR/NETFLIX

Lucyfer to jeden z popularniejszych seriali dostępnych na Netfliksie. Fani produkcji czekają na powrót drugiej części piątego sezonu - oczekiwanie powinien osłodzić nowy zwiastun.

Lucyfer - oto zwiastun nowych odcinków!

"Lucyfer" już pod koniec maja 2021 roku otrzyma drugą część piątego sezonu. Z tej okazji w sieci pojawił się zwiastun nowych epizodów. Ten według producenta i współtwórcy serialu Joe Hendersona wideo wywrze na widzach co najmniej wielkie wrażenie. Czy tak faktycznie jest?

Polecamy

Poniżej możecie się przekonać na własnej skórze - oto długo wyczekiwany zwiastun nowych odcinków "Lucyfera": 

Pierwsza połowa 5. sezonu "Lucyfera" przyniosła nie lada emocje. Maze przeszła na stronę Michaela (czy jednak na pewno?), Dan poznał prawdziwe oblicze Lucka, doszło do poważnego starcia między bohaterami, które przerwał... tatuś we własnej osobie.

Polecamy

Jak w rozmowie z Entertainment Tonight zdradzili showrunnerzy, akcja sezonu 5B rozpocznie się dokładnie w tym miejscu, w którym zakończyła się historia poprzednika. Nie czeka nas zatem przeskok czasowy, a przynajmniej nie w pierwszym odcinku. Michael wciąż pozostanie wśród "naszych" i będzie siał zamęt, czeka nas jednak obecność innych, znaczniej mroczniejszych przeciwników

Nowe odcinki "Lucyfera" trafią do bazy platformy już 28 maja 2021 roku. W rolach głównych wystąpili Tom Ellis, Lauren German, D.B. Woodside, Rachael Harris, Kevin Alejandro, Lesley-Ann Brandt oraz Aimee Garcia. 

Twórcy ruszyli już z pracą nad szóstym (i ostatnim) sezonem "Lucyfera". Na ten będzie trzeba poczekać jeszcze dłużej - najprawdopodobniej trafi na Netflix dopiero w roku 2022.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.